Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Arar - Viyana uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Arar Havalimanına Ulaşım

Arar Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Arar Havaalanı

Suudi Arabistan’ın Irak sınırına yakın bölgesinin, bölgeyle aynı adı taşıyan başkenti Arar, sınıra yakınlığıyla Irak’a seyahat edecek yolcular için bir alternatif destinasyon olarak görülüyor. Arar Havaalanı, yalnızca yurt içi uçuşlar için hizmet veriyor. Arar şehir merkezinden Arar Havaalanı’na seyahat etmek için tercih edebileceğiniz birkaç seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Eğer siz de bir seyahat planlıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleri sizlere havalimanı transferleriniz için birbirinden cazip bireysel transfer tarifeleri sunuyor. Dilerseniz hemen Aerobilet transfer hizmetleri sayfasını görüntüleyerek, buradan otelinizi ve Arar Havaalanı’nı seçebilir, bireysel tarifeleri anında görüntüleyebilirsiniz. Görüntüleme konusunda yaşadığınız problemlerde ya da iletmek istediğiniz transfer taleplerinde doğrudan Aerobilet destek hattını arayabilir, transfer yetkililerine bağlanabilirsiniz.

Taksi

Arar Havaalanı’na gidebilmek için şehir merkezinden ya da otelinizden taksiye binebilirsiniz. Yaklaşık 10 dakika içerisinde havaalanında olabilirsiniz.

Viyana Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Viyana Uluslararası Havalimanı

Avusturya, Orta Avrupa’da yer alan, doğal ve tarihi zenginlikleriyle seyahat rotalarının uğrak noktalarına ev sahipliği yapan bir ülke. Orta Çağ’dan kalan barok tarzı mimarisi, sarayları, kiliseleri, opera binaları ve daha pek çok tarihi eseriyle göz dolduruyor. Bu tarihi doku, özellikle doğal güzellikleriyle bir arada düşünüldüğünde, kış turizminin önemli merkezlerinin Avusturya’da yer alması çok da şaşırtıcı olmuyor. Karlar altında bu eşsiz tarihi dokuyu, Avusturya’nın zengin bitki örtüsü, gölleri ve bir kısmı Avusturya’dan geçen Tuna Nehri sarıl sarmalıyor. Başkent Viyana da Tuna Nehri kıyısında yer alıyor. Avrupa Birliği’nin nüfus bakımından en büyük ülkelerinden biri olan şehir, görkemli yapıları, sarayları, Tuna Nehri kıyıları ve daha pek çok özellikleriyle ihtişamını korumaya, ziyaretçi çekmeye devam ediyor. Viyana Uluslararası Havalimanı, bu ziyaretçi yoğunluğuna hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine yapılan transferlerde, birkaç farklı ulaşım yöntemi değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanı transferlerinin de seyahat tecrübesi içerisinde değerlendirilen, keyifli birer anıya dönüşmesi için birbirinden lüks ve konforlu transfer tarifeleri sunuyor. Siz de dilerseniz Aerobilet ekranının transfer sekmesinden havalimanı transferleri için tek yön veya gidiş dönüş rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan otellere veya sistemde seçili transfer bölgelerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Aerobilet destek hattından, günün 24 saati destek alabilirsiniz.

Otobüs

Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezi, çevredeki şehir ve ülkelere otobüsler bulabilirsiniz. Havalimanından günün 24 saati çalışan ve şehir merkezine giden otobüslerle şehre inebilirsiniz.

Metro

Metro hatları için de şehirlerarası ve şehiriçi metro hatları bulabilmeniz mümkün. Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine S7 metro hattıyla transfer sağlayabilirsiniz.

Taksi

Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan şehre inmenin bir diğer yolu da taksiye binmek. Taksiyle şehir merkezine 25 dakikada ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.