Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Astana - Plovdiv uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Astana Havalimanına Ulaşım

Astana Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Astana Havalimanı

Kazakistan’ın başkenti Astana’da bulunan Astana Havalimanı, ülkenin Akmola eyaletinde yer alıyor. Şehir merkeziyle 30 kilometrelik bir mesafede hizmet veren havalimanına Astana şehir merkezinden birkaç alternatif yolla ulaşabilirsiniz.

Aerobilet transfer hizmetleri

Transferlerinizi güvenilir, hızlı ve en konforlu şekilde gerçekleştirmenizi sağlamak için yurt içi ve yurt dışında pek çok transfer seçenekleri sunan Aerobilet transfer hizmetleri, Astana’da da otelinizden Astana Havalimanı’na kadar ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Aerobilet transfer sayfası üzerinden otelinizi ya da otelinizin bulunduğu bölge ile Astana Havalimanı’nı seçebilir, ücretlendirmeler ile transfer araç modelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Buradan rezervasyonlarınızı hemen gerçekleştirebilir, sorularınız için Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Astana şehir merkezinden Astana Havalimanı’na halk otobüsleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinden binebileceğiniz 10 ve 12 numaralı halk otobüsleriyle havalimanına transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden taksiyle yaklaşık yarım saatte Astana Havalimanı’na ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreyi göz önünde bulundurarak taksi seçeneğini değerlendirebilir, uçuşunuza yetişebilirsiniz.

Plovdiv Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Plovdiv Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Plovdiv Havalimanı

Balkan ülkelerinden biri olan ve ülke olarak kuruluşu M.S 681 yılına uzanan Bulgaristan, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan ve özellikle uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğu’nun hüküm sürdüğü topraklar olması bakımından günümüzde dahi Osmanlı izleri taşıyan bir ülke. Bulgaristan’ın iki büyük şehrinden biri olarak bilinen Filibe yani bir diğer adıyla Plovdiv de bu izleri taşıyan başlıca şehirler arasında yer alıyor. Osmanlı Dönemi’nden camilerin, çeşmelerin ve eski yerleşimlerin bulunduğu Plovdiv, Balkanların önemli turizm merkezlerinden. Şehrin uluslararası uçuş trafiğini ise Plovdiv Havalimanı karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek için iki seçenek kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

 

Aerobilet transfer hizmetleriyle Plovdiv seyahatinizde de transfer sürecinizin sorunsuz geçmesini, lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla seyahatinizin bu kısmının her zamankinden çok daha keyifli olmasını sağlayabilirsiniz. Aerobilet’in resmi web sitesi üzerinden transfer sayfasını görüntüleyerek, buradan havalimanı transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Plovdiv Havalimanı’ndan şehir merkezine, diğer transfer bölgelerine veya otelinize, tek yön ya da gidiş dönüş transfer sürecinizi planlayabilirsiniz. Sorularınız veya transferlerle ilgili farklı talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Taksi

Plovdiv Havalimanı ile şehir merkezi arasında hizmet veren toplu taşıma araçları bulunmuyor. Dilerseniz Havalimanı’ndan şehir merkezine veya otelinize taksiyle gidebilirsiniz. Taksiyle havalimanından 20 dakikada şehir merkezine varabilirsiniz.