Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Astana - Tivat uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Astana Havalimanına Ulaşım

Astana Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Astana Havalimanı

Kazakistan’ın başkenti Astana’da bulunan Astana Havalimanı, ülkenin Akmola eyaletinde yer alıyor. Şehir merkeziyle 30 kilometrelik bir mesafede hizmet veren havalimanına Astana şehir merkezinden birkaç alternatif yolla ulaşabilirsiniz.

Aerobilet transfer hizmetleri

Transferlerinizi güvenilir, hızlı ve en konforlu şekilde gerçekleştirmenizi sağlamak için yurt içi ve yurt dışında pek çok transfer seçenekleri sunan Aerobilet transfer hizmetleri, Astana’da da otelinizden Astana Havalimanı’na kadar ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Aerobilet transfer sayfası üzerinden otelinizi ya da otelinizin bulunduğu bölge ile Astana Havalimanı’nı seçebilir, ücretlendirmeler ile transfer araç modelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Buradan rezervasyonlarınızı hemen gerçekleştirebilir, sorularınız için Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Astana şehir merkezinden Astana Havalimanı’na halk otobüsleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinden binebileceğiniz 10 ve 12 numaralı halk otobüsleriyle havalimanına transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden taksiyle yaklaşık yarım saatte Astana Havalimanı’na ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreyi göz önünde bulundurarak taksi seçeneğini değerlendirebilir, uçuşunuza yetişebilirsiniz.

Tivat Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tivat Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tivat Havalimanı

Karadağ, Balkan Yarımadası’nda, Avrupa’nın güneydoğusunda yer alıyor. Adriyatik Denizi’ne kıyıları bulunan Karadağ, doğal ve tarihi güzellikleriyle ön plana çıkıyor. Hemen her şehrinde eski yerleşimler ve yemyeşil bir doğa ile ziyaretçileri karşılayan ülkede Tivat şehri de bu özellikleriyle öne çıkan ve yoğun ziyaretçi çeken şehirlerden biri. Tivat Botanik Bahçesi, limanı, tarihi dokusu ve kendisine hayran bırakan küçük kasaba ve köyleriyle göz kamaştırıyor. Tivat Havalimanı, şehri ziyarete gelenlerle dolup taşıyor. Havalimanından şehir merkezine ve otellere kadar ulaşım sağlamanın iki yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Tivat’a yapacağınız seyahatlerde sizleri Tivat Havalimanı’nda karşılayarak, şehir merkezine veya seçeceğiniz otel bölgelerine kadar götürecek lüks ve güvenli transfer araçlarıyla karşılıyor. Siz de hemen Aerobilet’in transfer sayfasından rezervasyonlarınızı yapabilir ve bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Aerobilet destek hattını arayarak, transfer yetkililerine dilediğiniz an bağlanabilirsiniz.

Taksi

Tivat şehir merkezine veya otellere ulaşım için Tivat Havalimanı’ndan taksiye binebilirsiniz. Taksiyle 10 dakika içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.