Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Biarritz - Groningen uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Biarritz Havalimanına Ulaşım

Biarritz Pays Basque Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Biarritz Pays Basque Havalimanı

Avrupa'nın en ilgi çekici ve romantik rotalarının başında gelen Fransa, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle göz dolduruyor. Özellikle balayı çiftlerinin en çok tercih ettiği rotalardan biri olarak dikkati çeken Fransa, aşk ve romantizm başkentlerine ev sahipliği yapıyor. Üstelik yalnızca Paris'ten, ikonik Eiffel Kulesi'nden söz etmiyoruz. Fransa'nın pek çok kenti, mesela ülkenin dünyaca meşhur kıyılarını da çiftler romantik seyahatleri için sıklıkla tercih ediyor. Akdeniz'e bakan Fransız Rivierası'nın yanı sıra, Atlantik Okyanusu'na paralel uzanan sahilleri de ziyaretçileri büyülüyor. Deniz turizmi bu kıyılarda da oldukça popüler ve ülkenin turizm potansiyeline ciddi katkılar sağlıyor. Fransa'nın en büyük yönetim bölgesi Nouvelle-Aquitaine'in de şehirlerinin bir kısmının da burada denize kıyıları bulunuyor. Biarritz de bu şehirlerden biri. Kuzey Atlantik Okyanusu'nda Biscay Körfezi içerisinde yer alan Biarritz, İspanya'dan 35 kilometre mesafede tatilcileri ağırlamaya devam ediyor. Son derece popüler sahillere sahip olan Biarritz'e hizmet veren Biarritz Pays Basque Havalimanı, özellikle deniz turizmi için seyahat eden ziyaretçilerin oluşturduğu yoğun trafiği karşılıyor. Şehir merkezinden ve Biarritz otellerinden havalimanına kadar transferleri sağlayan farklı ulaşım yöntemleri kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Bulunduğunuz destinasyonda bagajlarınızla birlikte araç beklemek istemiyor ve duraklarda vakit kaybetmeden uçuşunuza yetişmeyi hedefliyorsanız, havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmanızda fayda var. Ancak tamamen güvenilir ve son derece lüks havalimanı transferleri için Aerobilet sizleri birbirinden cazip tekliflerle bekliyor olacak. Aerobilet transfer hizmetlerinin lüks transfer araçlarıyla Biarritz'de transfer süreçlerinizi planlamak ve seyahatinizin Biarritz Pays Basque Havalimanı'na ulaşım aşamasını tek yön ya da gidiş dönüş Aerobilet güvencesine bırakmak için hemen transfer sekmesini tıklayabilir, buradan rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet destek hattından transfer rezervasyonları hakkında destek ve bilgi alabilirsiniz.

Otobüs

Biarritz şehir merkezinden ve çevredeki pek çok destinasyondan Biarritz Pays Basque Havalimanı'na gitmek için otobüsler de hizmet veriyor. Şehrin havalimanı transfer otobüsleriyle siz de belli başlı transfer noktalarından havalimanına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Biarritz Pays Basque Havalimanı'na taksiyle de gidebilmeniz mümkün. Şehir merkezinden havalimanına 15 dakika içerisinde transfer sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Groningen Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Groningen Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Groningen Havalimanı

Hollanda Batı Avrupa’da bulunan ve Kuzey Denizi’ne kıyıları bulunan bir Avrupa Birliği ülkesi. Yel değirmenleri, laleleri, dünyaca meşhur peynirleri ve daha pek çok özellikleriyle dünyanın dört bir yanından ilgi görüyor. Ülke aynı zamanda ticaret ve fuar turizmiyle de yoğun sefer trafiği yaşıyor. Groningen şehri de ülkenin önemli sanayi merkezlerinden biri olarak bu yoğunlukta önemli bir payı bulunuyor. Groningen Havalimanı, şehrin uçuşlarını karşılıyor. Havalimanından şehre yapılan transferleri birkaç farklı yöntem gerçekleştiriyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Groningen Havalimanı’ndan şehirdeki transfer bölgelerine yapacağınız transferler için güvenli, konforlu ve lüks alternatifler arıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleri ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Aerobilet’in transfer sayfasından siz de Groningen Havalimanı ile gitmek istediğiniz transfer bölgesini veya oteli seçerek, transfer tarifelerini inceleyebilirsiniz. Hemen rezervasyonlarınızı yapabilir ya da Aerobilet destek hattından yardım alabilirsiniz.  

Otobüs

Groningen Havalimanı’ndan shuttle otobüsler hizmet veriyor. Dilerseniz 100 numaralı otobüsle şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Groningen şehir merkezine ya da otelinize gidebilmek için taksiye binebilirsiniz. Groningen Havalimanı’ndan taksiyle şehir merkezine 20 dakikada varabilirsiniz.