Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Biarritz - Khabarovsk uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Biarritz Havalimanına Ulaşım

Biarritz Pays Basque Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Biarritz Pays Basque Havalimanı

Avrupa'nın en ilgi çekici ve romantik rotalarının başında gelen Fransa, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle göz dolduruyor. Özellikle balayı çiftlerinin en çok tercih ettiği rotalardan biri olarak dikkati çeken Fransa, aşk ve romantizm başkentlerine ev sahipliği yapıyor. Üstelik yalnızca Paris'ten, ikonik Eiffel Kulesi'nden söz etmiyoruz. Fransa'nın pek çok kenti, mesela ülkenin dünyaca meşhur kıyılarını da çiftler romantik seyahatleri için sıklıkla tercih ediyor. Akdeniz'e bakan Fransız Rivierası'nın yanı sıra, Atlantik Okyanusu'na paralel uzanan sahilleri de ziyaretçileri büyülüyor. Deniz turizmi bu kıyılarda da oldukça popüler ve ülkenin turizm potansiyeline ciddi katkılar sağlıyor. Fransa'nın en büyük yönetim bölgesi Nouvelle-Aquitaine'in de şehirlerinin bir kısmının da burada denize kıyıları bulunuyor. Biarritz de bu şehirlerden biri. Kuzey Atlantik Okyanusu'nda Biscay Körfezi içerisinde yer alan Biarritz, İspanya'dan 35 kilometre mesafede tatilcileri ağırlamaya devam ediyor. Son derece popüler sahillere sahip olan Biarritz'e hizmet veren Biarritz Pays Basque Havalimanı, özellikle deniz turizmi için seyahat eden ziyaretçilerin oluşturduğu yoğun trafiği karşılıyor. Şehir merkezinden ve Biarritz otellerinden havalimanına kadar transferleri sağlayan farklı ulaşım yöntemleri kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Bulunduğunuz destinasyonda bagajlarınızla birlikte araç beklemek istemiyor ve duraklarda vakit kaybetmeden uçuşunuza yetişmeyi hedefliyorsanız, havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmanızda fayda var. Ancak tamamen güvenilir ve son derece lüks havalimanı transferleri için Aerobilet sizleri birbirinden cazip tekliflerle bekliyor olacak. Aerobilet transfer hizmetlerinin lüks transfer araçlarıyla Biarritz'de transfer süreçlerinizi planlamak ve seyahatinizin Biarritz Pays Basque Havalimanı'na ulaşım aşamasını tek yön ya da gidiş dönüş Aerobilet güvencesine bırakmak için hemen transfer sekmesini tıklayabilir, buradan rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet destek hattından transfer rezervasyonları hakkında destek ve bilgi alabilirsiniz.

Otobüs

Biarritz şehir merkezinden ve çevredeki pek çok destinasyondan Biarritz Pays Basque Havalimanı'na gitmek için otobüsler de hizmet veriyor. Şehrin havalimanı transfer otobüsleriyle siz de belli başlı transfer noktalarından havalimanına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Biarritz Pays Basque Havalimanı'na taksiyle de gidebilmeniz mümkün. Şehir merkezinden havalimanına 15 dakika içerisinde transfer sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Khabarovsk Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Khabarovsk Novy Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Khabarovsk Novy Havalimanı

Dünyanın turizm, ticaret, diplomasi ve ekonomi merkezlerinin en büyüklerinden biri olan, yüzölçümü bakımından ise dünyanın en geniş ülkesi olarak bilinen Rusya, Asya ve Avrupa toprakları üzerinde bulunuyor. Bir Avrasya ülkesi olan Rusya, tarih ve kültür başkentlerinden pek çoğuna ev sahipliği yapıyor. Tarihi dokusu ve zengin kültürel yapısının yanında doğal güzellikleri ve pek çok farklı etnik gruptan halkların da bu topraklarda yaşıyor olması açısından son derece cazip seyahat tecrübeleri sunuyor. Rusya, yönetiminde ise federal bölgeler halinde yönetiliyor. Ülkenin Asya kıtası üzerindeki topraklarında bulunan ve Çin sınırını oluşturan Uzak Doğu adı verilen federal bölgenin şehirlerinden Khabarovsk da bunlardan biri. Çin sınırında olması, özellikle ticari bakımdan şehrin yoğun ziyaretçi trafiği almasına zemin hazırlıyor. Khabarovsk Novy Havalimanı, şehre yapılan uçuşları karşılıyor. Havalimanından şehir merkezi ve otel bölgelerine gitmek isteyen yolcular, pek çok farklı şekilde transferlerini sağlayabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri ile seyahatlerinizde transfer sürecinizi son derece keyifli ve konforlu bir şekilde geçirebilir, ulaşım aracı bulma derdi olmadan, ücreti önceden ödenmiş aracınızla tek yön ya da gidiş dönüş transferlerinizi sağlayabilirsiniz. Khabarovsk Novy Havalimanı’ndan şehir merkezine, otellere ya da farklı transfer bölgelerine transferlerinizde siz de güven ve konforu ön planda tutuyorsanız, Aerobilet transfer araçlarıyla yapacağınız transferler için hemen rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet’in transfer sayfasında Khabarovsk Novy Havalimanı’ndan hangi transfer bölgelerine ve otellere gidebileceğinizi görüntüleyebilir, buradan rezervasyon işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Transferler hakkında daha fazla bilgi almak için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Khabarovsk Novy Havalimanı’ndan otobüsle de transfer sağlayabilmeniz mümkün. Havalimanından 18 numaralı otobüsle şehrin güney yakasına, 35 numaralı otobüsle ise kuzey yakasına seyahat edebilirsiniz.

Troleybüs

Troleybüsler de şehre yapılan transferler için bir başka yöntem. 1 numaralı troleybüs hattıyla Khabarovsk Novy Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Marşrutka

Rusya’nın minibüs tarzı araçlarına marşrutka deniyor. Marşrutkalar, Khabarovsk Novy Havalimanı’ndan yapacağınız transferler için de hizmet veriyor. 80 numaralı marşrutka hattı ile nehir kıyısındaki merkezi istasyona, 60 numaralı marşrutka hattıyla da Amur Rıhtımı’na seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Khabarovsk Novy Havalimanı’ndan taksiyle ulaşım sağlama fikrini de değerlendirebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine taksiyle 15 dakikada gidebilirsiniz.