Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bol - Conakry uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Bol Havalimanına Ulaşım

Bol Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Bol Havalimanı

Balkan Yarımadası ülkelerinden biri olan ve seyahat rotalarıyla dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken Hırvatistan, zengin doğal ve tarihi dokusuyla göz kamaştırıyor. Orta Avrupa’da bulunan ülke, tarih öncesi dönem ve Orta Çağ’dan kalan mirasını UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan ören yerleri, Adriyatik Denizi’ne bakan kıyıları ve daha pek çok güzellikleriyle ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. Ülkenin Dalmaçya yönetim bölgesinin kentlerinden biri olan Bol da muhteşem kıyıları ve eski yerleşimleriyle Hırvatistan’ın eşsiz turizm destinasyonları arasında yer alıyor. Bol Havalimanı, kentin sefer yoğunluğunu karşılıyor. Otel bölgelerinden veya kent merkezinden havalimanı transferleri bir yöntemle yapılabiliyor.

Taksi

Bol’da Bol Havalimanı’na ulaşım için toplu taşıma alternatifleri bulunmuyor. Bu nedenle havalimanı transferleri genellikle taksiyle gerçekleştiriliyor. Taksiyle Bol Havalimanı’na 20 dakikada gidilebiliyor.

Conakry Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Conakry Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Conakry Uluslararası Havalimanı

Conakry Uluslararası Havalimanı, Afrika’nın batısında bulunan ülkelerden Gine’nin başkenti Conakry’de (Konakri) bulunuyor. Yağmur ormanları ve nehirlerle çevrili doğa harikası ülkenin, sanayi ve ticaret merkezi Conakry’ye yapılan uçuş trafiğini yöneten havalimanından şehir merkezine ya da otel bölgelerine seyahatlerin gerçekleşmesini sağlayan iki yerel ulaşım yöntemi arasından tercih yapılabiliyor.

Otobüs

Conakry şehir merkezinden Conakry Uluslararası Havalimanı’na yolcu transferleri yapan şehir otobüsleri, havalimanından şehir merkezine de transfer sağlıyor. Dilerseniz havalimanından otobüse binerek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Taksi

Conakry Uluslararası Havalimanı’na indiğinizde terminal binası önünde taksi bulabilir ve buradan otelinize ya da şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine kadar yaklaşık 25 dakikada transferinizi tamamlayabilirsiniz.