Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Brest - Saint Etienne uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Brest Havalimanına Ulaşım

Brest Bretagne Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Brest Bretagne Havalimanı

Fransa, Avrupa Birliği kurucu üyelerinden biri ve aynı zamanda bir Batı Avrupa ülkesi. Dünyanın hava trafiği en yoğun ülkelerinden biri olan, diplomasi, ticaret ve turizm başta olmak üzere, eğitim, spor ve daha pek çok alanda ziyaretçi çeken ülke, cazip balayı rotaları, kış sporları için son derece lüks ve keyifli kayak merkezleri, tarihi yerleri ve doğal güzellikleriyle her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor. Kuzey Denizi, Manş Denizi, Akdeniz ve Atlantik Okyanusu'na kıyıları bulunan ülkenin liman kentleri, ülke ekonomisini kalkındırmaya, kıyı şehirlerini birer finans merkezi olarak öne çıkarmaya devam ediyor. Fransa'nın kuzeybatı ucunda bulunan Brest de tarihten günümüze bir liman kenti olarak stratrejik önemini koruyor. İkinci Dünya Savaşı sıralarında Almanların inşa ettiği denizaltı tersaneleriyle bilinen Brest, tarihi bakımdan da son derece değerli bir kültür turizmi rotası olma özelliği taşıyor. Brest Bretagne Havalimanı, şehrin uçuş trafiğine hizmet veriyor. Brest şehir merkezi ve Brest'te bulunan otellerden havalimanına ulaşmak için birkaç farklı yöntem izlenebiliyor.

Otobüs

Brest şehir merkezinden Brest Bretagne Havalimanı'na seyahat etmek isteyen yolcular, havalimanı servis otobüslerini kullanabiliyorlar. Dilerseniz siz de şehir merkezinden havalimanı otobüsleriyle havalimanı transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Tramvay

Brest Bretagne Havalimanı'na ulaşmanın bir diğer yolu da tramvay. Şehir merkezinden havalimanı tramvay hattı ile havalimanına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Brest'te havalimanı transferleri için diğer alternatifiniz de taksiler. Brest şehir merkezinden Brest Bretagne Havalimanı'na taksiyle 15 dakika içerisinde varabilirsiniz.

Saint Etienne Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı

Fransa, seyahat tutkunları için vazgeçilmez kültür turizmi rotalarından biri olmaya devam ediyor. Yalnızca en popüler metropolleri değil, aynı zamanda Fransa'yı oluşturan 26 yönetim bölgesinden farklı destinasyonlar da keşfedilmek üzere hayallerini süslüyor. Bununla birlikte Fransa elbette yalnızca turizm değil, sanayi ve ticaret açısından da son derece faal ülkelerden biri olarak adından söz ettiriyor. Fransa'nın en sık ziyaret edilen ülke olarak değerlendirilmesinde, iş seyahatleri ve dolayısıyla ticaretin de önemli bir etkisi gözlemlenebiliyor. Fransa'nın Rhône-Alpes yönetim bölgesinin şehirlerinden biri olan Saint-Étienne de bu şehirlerden biri. Tarih boyunca savunma sanayisinin merkezi olan şehir, zaman içerisinde maden ocakları, tekstil gibi alanlarda üretim yapmayı sürdürdü. Günümüzde optik endüstrisine hizmet veren üretim sahaları bulunan Saint-Étienne, bununla birlikte Fransa'nın diğer tüm destinasyonlarında olduğu gibi tarihi yerleriyle de dikkati çekmeyi başarıyor. Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı, şehre yapılan uçuşları karşılıyor. Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan otellere veya şehrin farklı bölgelerine seyahat etmek isteyenler için pek çok ulaşım alternatifi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet, transfer hizmetleriyle cazip transfer tecrübeleri ve en uygun fiyatları sizlere sunmaya devam ediyor. Siz de dilerseniz Aerobilet transfer hizmetlerinin her bir destinasyon için hazırladığı transfer tarifelerini inceleyebilir, transfer ekranını görüntüleyerek buradan kolaylıkla rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan şehir merkezi, transfer bölgeleri veya otelinize kadar Aerobilet'in lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla ulaşımınızı sağlayabilir, havalimanındaki uzun araç kuyruklarına takılmadan seyahatinize keyifle devam edebilirsiniz. Aerobilet destek hattı üzerinden 24 saat boyunca transfer yetkililerinden destek alabilirsiniz.

Otobüs

Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan şehir hatları otobüsleri de sizi şehir merkezine kadar götürebilir. 37 numaralı otobüsle Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan şehir merkezine gidebilirsiniz.

Tren

Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan yapacağınız transferler için bir diğer ulaşım yöntemi de demiryolu hattı. Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan trenle merkezi tren istasyonuna seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Saint-Étienne şehir merkezine gidebilmek için Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan taksiye binebilir ve transferlerinizi taksiyle yapmayı tercih edebilirsiniz. Havalimanından taksiyle şehir merkezine 15 dakikada transfer sağlayabilirsiniz.