Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Brest - Tureyf uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Brest Havalimanına Ulaşım

Brest Bretagne Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Brest Bretagne Havalimanı

Fransa, Avrupa Birliği kurucu üyelerinden biri ve aynı zamanda bir Batı Avrupa ülkesi. Dünyanın hava trafiği en yoğun ülkelerinden biri olan, diplomasi, ticaret ve turizm başta olmak üzere, eğitim, spor ve daha pek çok alanda ziyaretçi çeken ülke, cazip balayı rotaları, kış sporları için son derece lüks ve keyifli kayak merkezleri, tarihi yerleri ve doğal güzellikleriyle her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor. Kuzey Denizi, Manş Denizi, Akdeniz ve Atlantik Okyanusu'na kıyıları bulunan ülkenin liman kentleri, ülke ekonomisini kalkındırmaya, kıyı şehirlerini birer finans merkezi olarak öne çıkarmaya devam ediyor. Fransa'nın kuzeybatı ucunda bulunan Brest de tarihten günümüze bir liman kenti olarak stratrejik önemini koruyor. İkinci Dünya Savaşı sıralarında Almanların inşa ettiği denizaltı tersaneleriyle bilinen Brest, tarihi bakımdan da son derece değerli bir kültür turizmi rotası olma özelliği taşıyor. Brest Bretagne Havalimanı, şehrin uçuş trafiğine hizmet veriyor. Brest şehir merkezi ve Brest'te bulunan otellerden havalimanına ulaşmak için birkaç farklı yöntem izlenebiliyor.

Otobüs

Brest şehir merkezinden Brest Bretagne Havalimanı'na seyahat etmek isteyen yolcular, havalimanı servis otobüslerini kullanabiliyorlar. Dilerseniz siz de şehir merkezinden havalimanı otobüsleriyle havalimanı transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Tramvay

Brest Bretagne Havalimanı'na ulaşmanın bir diğer yolu da tramvay. Şehir merkezinden havalimanı tramvay hattı ile havalimanına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Brest'te havalimanı transferleri için diğer alternatifiniz de taksiler. Brest şehir merkezinden Brest Bretagne Havalimanı'na taksiyle 15 dakika içerisinde varabilirsiniz.

Tureyf Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tureyf Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tureyf Havaalanı

Tureyf, Arap Yarımadası’nın Irak ve Ürdün’le olan sınırında bulunan yönetim bölgesi Kuzey Sınır Bölgesi’nin şehirlerinden biri. Tureyf Havaalanı da bu şehre yapılan uçuşları karşılayarak, yalnızca yurt içi uçuşlara hizmet veriyor. Tureyf Havaalanı’ndan otelinize ya da şehir merkezine gitmenizin iki yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın pek çok yerinde havaalanları ile oteller arasındaki mesafeleri konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Tureyf Havaalanı’ndan otelinize giderken dilerseniz siz de Aerobilet transfer hizmetlerinin birbirinden cazip tarifelerinden yararlanabilirsiniz. Aerobilet transfer sayfasından tarifeleri inceleyerek, seçiminizi yapabilirsiniz. Tarifeler görüntülenemiyorsa, Aerobilet transfer yetkilileriyle destek hattı üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

Tureyf Havaalanı ile şehir merkezi arası yaklaşık 12 kilometre kadar tutuyor. Bu mesafeyi taksiyle 13 dakikada katedebilirsiniz.