Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Caen - Ufa uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Caen Havalimanına Ulaşım

Caen Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Caen Havalimanı

Tarihi Antik Galyalılara uzanan ve Cermen boylarından biri olan Franklarla tarih sahnesinde ilk yerleşimlerini oluşturmaya başlayan Fransa, bugün denizaşırı topraklara sahip, dünyanın en büyük imparatorluklarından birini kurmuş ve bunun sonucunda dünyanın dört bir yanına tarih ve kültüründen izler bırakmış bir ülke. Görkemli tarihi binaları, anıtları, son derece zengin müzeleri ve tarihi yerleşim bölgeleriyle tam bir kültür turizmi cenneti olan Fransa, bu vesileyle her yıl dünyanın dört bir yanından milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaya devam ediyor. İdari birimler halinde yönetilen ülkenin Calvados idari biriminin bir şehri olan Caen de bu bakımdan son derece ilgi çekici şehirler arasında yer alıyor. 1346 yılında ve ardından II. Dünya Savaşı sırasında 1944 yılında iki kez tamamen yıkılan şehrin yeniden inşa edildiği biliniyor. Ancak şehrin yeniden inşa edilmesinin de şehre yepyeni bir tarihi doku kazandırdığı görülebiliyor. Caen şehrinin yaşadığı tahribat ve bu bölgenin daha pek çok tarihi hikayeleri ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Caen Havalimanı, şehre gelen ziyaretçileri karşılamaya devam ediyor. Şehir merkezi ve otellerden birkaç farklı ulaşım yöntemiyle havalimanı transferleri sağlanabiliyor.

Otobüs

Caen Havalimanı'na gidebilmek için havalimanının servis hizmetlerini yürüten özel bir firmanın araçlarını kullanabilirsiniz. Havalimanı servis araçlarıyla şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Caen'de şehir merkezi ve otellerden taksi çağırabilmek, merkezi noktalarda taksi bulabilmek mümkün. Dilerseniz taksiye binebilir ve 20 dakika içerisinde havalimanında olabilirsiniz.

Ufa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ufa Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ufa Havalimanı

Rusya, Asya ve Avrupa’nın birleştiği bölgeyi de kapsayan topraklarıyla bir Avrasya ülkesi. Dünyanın en geniş sınırlarına sahip ülkesi olarak da bilinen ülke, federal bölgelere ayrılmış olarak yönetiliyor. Tüm bu bölgeler, ağırladığı farklı etnik grupların tarihi ve kültürel zenginlikleriyle harmanlanmış birer kültür turizmi rotası olarak, farklı seyahat tecrübeleri de vadediyor. Yalnızca Çarlık Rusyası ve Sovyetler Birliği döneminden değil, aynı zamanda bu etnik grupların da tarihi ve kültürel geçmişinden izler taşıyor. Başkurt Türkleri de bu topluluklardan yalnızca biri. Başkurdistan Cumhuriyeti olarak kendilerine özel bir bölgede yaşayan Başkurt halklarının başkenti Ufa, Avrupa ve Asya’nın birleştiği bölgede yer alıyor. Bir Türk Cumhuriyeti başkenti olarak, Türk kültürünün geleneksel mimarisinden örnekler taşıyan Ufa, aynı zamanda bilim dünyasının da son derece ilgisini çekiyor. Dünyanın gözlerini Ufa’ya çeviren, dünya dışı bir teknolojiyle meydana getirildiği düşünülen Daşka taşının bu şehirde bulunması, bu bakımdan şehrin yoğun ilgi görmesini sağladı. Şehre yapılan uçuşlar Ufa Havalimanı üzerinden gerçekleştiriliyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek isteyen seyahat tutkunları, genellikle üç farklı yöntem arasından seçim yapıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Ufa’da da havalimanı transferlerinizin en lüks ve konforlu seyahat süreçlerine dönüşmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Rusya’nın ve dünyanın hemen her bölgesinde havalimanları ile oteller ve şehir merkezleri arasındaki transferlerde, yolcuların transfer standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Aerobilet transfer hizmetlerini siz de bir an önce keşfedebilirsiniz. Aerobilet resmi internet adresi üzerinden transfer sekmesine gelerek, buradan rezervasyonlarınızı yapabilir, Aerobilet mobil uygulaması ya da Aerobilet destek hattı aracılığıyla transfer yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Ufa Havalimanı’na indiğinizde, terminal binası çıkışında durakları görebilirsiniz. Buradan şehir hatları otobüsleri, sizleri şehrin farklı bölgelerine götürebilir. 101, 110 veya 110 C numaralı otobüslerden gitmek istediğiniz bölgeye göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Taksi

Ufa’daki otelinize veya Ufa’da gitmek istediğiniz diğer tüm bölgelere taksiler de sizi götürebilir. Taksiyle şehir merkezine yapacağınız havalimanı transferlerini 35 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.