Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Calvi - Rodez uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Calvi Havalimanına Ulaşım

Calvi Sainte Catherine Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Calvi Sainte Catherine Havalimanı

Dünyanın en güçlü imparatorluklarından birinin kurulduğu, bu bakımdan günümüzde hala denizaşırı toprakları da bulunan Fransa, Batı Avrupa'da bulunuyor. Avrupa Birliği kurucu üyelerinden olan, aynı zamanda Birleşmiş Milletler, G8 gibi siyasi ve ekonomik işbirlikleri içerisinde yer alan Fransa, diplomasi ve ticaret alanlarında son derece faal bir ülke. Ancak kuşkusuz ki Fransa'nın dünyanın dört bir yanına yayılan popülaritesinde turizmin çok farklı bir yeri var. Özellikle sanat, mimari ve köklü tarihi bakımından kültür turizmi tutkunlarının çok ilgisini çeken, gastronomi seyahatlerininse vazgeçilmez rotaları arasında başı çeken Fransa, Akdeniz kıyılarında deniz turizmi için benzersiz seçenekler sunuyor. Yalnızca Fransız Rivierası değil, aynı zamanda Akdeniz adalarından biri olan Korsika'da da muhteşem plajları bulunan ülkenin bu nedenle ada üzerindeki pek çok şehrinde havalimanı bulunuyor. Korsika Adası, seyahatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği destinasyonlara sahip. Tarih Öncesi Çağlar'a uzanan geçmişi, bugün Korsika şehirlerinde günümüze kadar korunmayı başarmış tarihi yerlerde karşımıza çarpıcı bir şekilde çıkıyor. Adanın kuzeybatısındaki şehri Calvi de muhteşem tarihi yapıları ve kıyılarıyla eşsiz manzaralar sunuyor. Calvi Sainte Catherine Havalimanı'na ulaşım için şehirde kullanabileceğiniz bir yerel ulaşım alternatifi bulunuyor.

Taksi

Calvi'de havalimanı transferlerinizi taksi ile gerçekleştirebilirsiniz. Calvi şehir merkezinden havalimanına taksiyle 10 dakikada gidebilirsiniz.

Rodez Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Rodez Aveyron Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Rodez Aveyron Havalimanı

Dünyanın tarih, kültür ve romantizm başkentlerine ev sahipliği yapan Fransa, özellikle çiftlerin ve tarih tutkunlarının uğrak rotası olarak her yıl milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmeye devam ediyor. Tarihin Antik Çağ zaman dilimi içerisinde Kelt Galyalıları ile başlayan yerleşimleri, bu dönemlerden nadide eserler bırakmış ve Fransa'nın bazı şehirlerinde bu eserler müzelerdeki yerlerini almış durumda. Bu şehirlerden biri de kuşkusuz ki Aveyron idari bölgesindeki Rodez. Rodez'de Antik Galya halklardan günümüze taşınmayı başarmış eserler bulunuyor. Yüzyıllar içerisinde pek çoğu tahrip olmuş olan bu eserlerin günümüze kalan kısımlarını siz de Rodez seyahatiniz sırasında görebilirsiniz. Rodez Aveyron Havalimanı üzerinden Rodez'e seyahat edebilirsiniz. Havalimanından otel bölgelerine ve diğer bölgelere ulaşımınız için bir ulaşım yöntemini kullanabilirsiniz.

Taksi

Rodez Aveyron Havalimanı'ndan yapacağınız transferlerde taksiye binebilirsiniz. Havalimanından taksiyle şehir merkezine 20 dakika içerisinde varabilirsiniz.