Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Cape Town - Viyana uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Cape Town Havalimanına Ulaşım

Cape Town Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Cape Town Uluslararası Havalimanı

Güney Afrika Cumhuriyeti’ndeki başkentlerden biri olan Cape Town’da bulunan Cape Town Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinden yaklaşık 18 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Güney Afrika seyahatlerinde genellikle gezilip görülmesi gereken yerlerden biri olarak dikkati çeken Cape Town’da seyahat sonunda otelinizden havalimanına gitmek için tercih edebileceğiniz bazı seçenekler bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Cape Town’da otelinizden Cape Town Uluslararası Havalimanı’na kadar ulaşımınızda size konforlu ve güvenli bir seyahat sağlamak için bireysel transfer alternatifleri sunan Aerobilet transfer hizmetlerinden siz de dilediğiniz tarifeyi seçerek yararlanabilirsiniz. Farklı araç modelleri ve tarifelerinceleyebilir, sizin için en uygun tarifeyi seçerek seyahatinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Aerobilet destek hattından transfer yetkilileriyle görüşebilir, sistemde bulunmayan otel ve transfer bölgeleri ile ilgili taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca, görüntüleyemediğiniz fiyatlandırmalar hakkında kendilerinden bilgi de alabilirsiniz.

Otobüs

Cape Town Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu transferi hizmeti veren My Citi Shuttle, 05.00 ile 22.00 arasında bu transferleri gerçekleştiriyor. Sezona göre değişen fiyatlara tabi olarak biletinizi alabilir, My Citi Shuttle ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezi ile Cape Town Uluslararası Havalimanı arası yaklaşık 18 kilometre. Ancak, yol taksiyle yaklaşık 40 dakika kadar sürüyor. Bu süreyi göz önünde bulundurarak dilerseniz şehir merkezinden havalimanına taksiyle de gidebilirsiniz.

Viyana Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Viyana Uluslararası Havalimanı

Avusturya, Orta Avrupa’da yer alan, doğal ve tarihi zenginlikleriyle seyahat rotalarının uğrak noktalarına ev sahipliği yapan bir ülke. Orta Çağ’dan kalan barok tarzı mimarisi, sarayları, kiliseleri, opera binaları ve daha pek çok tarihi eseriyle göz dolduruyor. Bu tarihi doku, özellikle doğal güzellikleriyle bir arada düşünüldüğünde, kış turizminin önemli merkezlerinin Avusturya’da yer alması çok da şaşırtıcı olmuyor. Karlar altında bu eşsiz tarihi dokuyu, Avusturya’nın zengin bitki örtüsü, gölleri ve bir kısmı Avusturya’dan geçen Tuna Nehri sarıl sarmalıyor. Başkent Viyana da Tuna Nehri kıyısında yer alıyor. Avrupa Birliği’nin nüfus bakımından en büyük ülkelerinden biri olan şehir, görkemli yapıları, sarayları, Tuna Nehri kıyıları ve daha pek çok özellikleriyle ihtişamını korumaya, ziyaretçi çekmeye devam ediyor. Viyana Uluslararası Havalimanı, bu ziyaretçi yoğunluğuna hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine yapılan transferlerde, birkaç farklı ulaşım yöntemi değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanı transferlerinin de seyahat tecrübesi içerisinde değerlendirilen, keyifli birer anıya dönüşmesi için birbirinden lüks ve konforlu transfer tarifeleri sunuyor. Siz de dilerseniz Aerobilet ekranının transfer sekmesinden havalimanı transferleri için tek yön veya gidiş dönüş rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan otellere veya sistemde seçili transfer bölgelerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Aerobilet destek hattından, günün 24 saati destek alabilirsiniz.

Otobüs

Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezi, çevredeki şehir ve ülkelere otobüsler bulabilirsiniz. Havalimanından günün 24 saati çalışan ve şehir merkezine giden otobüslerle şehre inebilirsiniz.

Metro

Metro hatları için de şehirlerarası ve şehiriçi metro hatları bulabilmeniz mümkün. Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine S7 metro hattıyla transfer sağlayabilirsiniz.

Taksi

Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan şehre inmenin bir diğer yolu da taksiye binmek. Taksiyle şehir merkezine 25 dakikada ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.