Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Chernivtsi - Klagenfurt uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Chernivtsi Havalimanına Ulaşım

Chernivtsi Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Chernivtsi Havalimanı

Avrupa’nın doğusunda bulunan Ukrayna, topraklarının tamamı Avrupa’da yer alan en büyük ülke olarak dikkati çekiyor. Bugünkü Ukrayna toplumunun ataları olan Slav halklarından önce İskitleri, Hunları, Kıpçaklar, Oğuzlar, Altınordu gibi daha pek çok uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan Ukrayna’da, hemen tüm şehirlerde zengin bir tarihi dokuya rastlamak mümkün. Kültür turizmi için her yıl uluslararası yoğun bir uçuş trafiği yaşayan Ukrayna’nın bu şehirlerinden biri de Chernivtsi. Prut Nehri üzerine kurulu şehir, tarihi kent meydanı, tarihi yönetim binaları ve daha pek çok eski yapılarıyla göz dolduruyor. Chernivtsi Havalimanı, her yıl yüzbinlerce seyahat tutkununu karşılıyor. Chernivtsi Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım için iki seçenek öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, tüm seyahatlerinizde transfer sürecini sorun etmeden keyifli tatil tecrübeleri yaşamanızı sağlayacak öneriler sunuyor. Siz de dilerseniz Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilir, transferlerinizi güvenli, lüks ve konforlu transfer özellikleriyle donatabilirsiniz. Aerobilet’in transfer sekmesinden transfer tarifelerini inceleyebilir, dilediğiniz tarifeden rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Aerobilet transfer araçlarıyla Chernivtsi’deki transfer bölgelerinden veya otelinizden Chernivtsi Havalimanı’na kolaylıkla gidebilirsiniz. Transfer yetkililerine ihtiyacınız olduğu her an ulaşabilir, Aerobilet destek hattı üzerinden kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Taksi

Chernivtsi’de havalimanı transferlerini sağlamak için bir başka yöntem de taksiye binmek olabilir. Şehir merkezinden Chernivtsi Havalimanı’na taksiyle 20 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Klagenfurt Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Klagenfurt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Klagenfurt Havalimanı

Avusturya, Orta Avrupa’nın tarihi dokusuyla öne çıkan ve kültür turizminin Avrupa’daki önemli destinasyonlarına ev sahipliği yapan ülkelerinden biri. M.Ö 100 yılına dayanan geçmişi, ilerleyen dönemlerde hakimiyetini kuran Avusturya - Macaristan İmparatorluğu’nun etkisi görülen eski yerleşimleriyle ziyaretçilerin yoğun ilgisini toplayan ülke, bu tarihi zenginliklerini muhteşem doğa manzaralarıyla donatıyor. Ülke eyaletlere bölünmüş olarak yönetiliyor. Avusturya’nın eyaletlerinden biri olan Karintiya’nın başkenti Klagenfurt da bu tarihi yerleşimlerin bulunduğu, aynı zamanda dört mevsim turizm potansiyeli bulunan şehirlerden biri. Şehrin uçuş trafiğine ise Klagenfurt Havalimanı hizmet veriyor. Havalimanından otellere veya transfer bölgelerine gitmek için kullanılabilecek birkaç ulaşım alternatifi dikkati çekiyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havalimanı transfer süreçlerinizde de tatil standartlarınızdan ödün vermek istemiyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleri bu süreci en lüks ve konforlu şekilde planlamanız için sizlere cazip tarifeler sunuyor. Siz de hemen Aerobilet’in transfer sayfasından bu süreci yönetebilir ve seyahatinizin çok öncesinde transferi sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Klagenfurt Havalimanı’ndan, seçeceğiniz transfer bölgelerine ya da otelinize kadar keyifli bir transfer süreci yaşayabilirsiniz. Transfer yetkilileriyle günün 24 saati, destek hattı üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Otobüs

Klagenfurt Havalimanı’ndan şehir merkezine yapacağınız transferlerde, dilerseniz havalimanı yolcu çıkışındaki duraklara yönelebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

Klagenfurt Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için havalimanına 7 dakika yürüme mesafesindeki tren istasyonuna gidebilir, buradan trene binerek ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Klagenfurt şehir merkezine veya otelinize gitmek için Klagenfurt Havalimanı’ndan taksiye binebilirsiniz. Taksiyle 10 dakika içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.