Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Chernivtsi - Limoges uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Chernivtsi Havalimanına Ulaşım

Chernivtsi Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Chernivtsi Havalimanı

Avrupa’nın doğusunda bulunan Ukrayna, topraklarının tamamı Avrupa’da yer alan en büyük ülke olarak dikkati çekiyor. Bugünkü Ukrayna toplumunun ataları olan Slav halklarından önce İskitleri, Hunları, Kıpçaklar, Oğuzlar, Altınordu gibi daha pek çok uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan Ukrayna’da, hemen tüm şehirlerde zengin bir tarihi dokuya rastlamak mümkün. Kültür turizmi için her yıl uluslararası yoğun bir uçuş trafiği yaşayan Ukrayna’nın bu şehirlerinden biri de Chernivtsi. Prut Nehri üzerine kurulu şehir, tarihi kent meydanı, tarihi yönetim binaları ve daha pek çok eski yapılarıyla göz dolduruyor. Chernivtsi Havalimanı, her yıl yüzbinlerce seyahat tutkununu karşılıyor. Chernivtsi Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım için iki seçenek öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, tüm seyahatlerinizde transfer sürecini sorun etmeden keyifli tatil tecrübeleri yaşamanızı sağlayacak öneriler sunuyor. Siz de dilerseniz Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilir, transferlerinizi güvenli, lüks ve konforlu transfer özellikleriyle donatabilirsiniz. Aerobilet’in transfer sekmesinden transfer tarifelerini inceleyebilir, dilediğiniz tarifeden rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Aerobilet transfer araçlarıyla Chernivtsi’deki transfer bölgelerinden veya otelinizden Chernivtsi Havalimanı’na kolaylıkla gidebilirsiniz. Transfer yetkililerine ihtiyacınız olduğu her an ulaşabilir, Aerobilet destek hattı üzerinden kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Taksi

Chernivtsi’de havalimanı transferlerini sağlamak için bir başka yöntem de taksiye binmek olabilir. Şehir merkezinden Chernivtsi Havalimanı’na taksiyle 20 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Limoges Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Limoges Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Limoges Havalimanı

Fransa, Kelt Galyalıları ile başlayan ve günümüzde denizaşırı topraklara kadar uzanan sınırlara sahip olan, tarih ve kültür turizmi rotaları arasında en cazip seçeneklerden biri. Metropollerinden kasabalarına kadar zengin tarih miraslarını en etkili şekilde korumayı başarmış olan ülke, merak uyandırmaya, özellikle balayı çiftleri tarafından en fazla tercih edilen rota olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Romantizm başkentlerinin pek çoğuna ev sahipliği yapan, yalnızca başkent Paris değil, daha pek çok şehirleriyle çiftleri ağırlayan Fransa, Antik Çağ, Orta Çağ, 17 ve 18'inci yüzyıllara uzanan zengin tarihi dokusu ve kültürüyle ilgi topluyor. Bununla birlikte, 26 idari bölgeye ayrılmış olan ülke, her bir idari bölgede bambaşka seyahat tecrübeleri sunuyor. Bu idari bölgelerden biri olan Limousin sınırları içerisinde yer alan Limoges şehri, Fransa topraklarının ortalarında bulunuyor. Şehir tarihi yerlerinin yanı sıra, konyak yıllandırma alanındaki çalışmalarıyla da biliniyor. Özel konyak fıçılarına yer verilen ticarethaneleriyle ziyaretçilerin ilgisini çeken şehre, Limoges Havalimanı hizmet veriyor. Havalimanından otellere veya şehir merkezine ulaşımda bir yerel ulaşım yöntemi değerlendirilebiliyor.

Taksi

Havalimanı transferleri taksiyle gerçekleştirilebiliyor. Limoges Havalimanı'ndan şehir merkezine 20 dakikada seyahat edilebiliyor.