Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Chernivtsi - Malmo uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Chernivtsi Havalimanına Ulaşım

Chernivtsi Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Chernivtsi Havalimanı

Avrupa’nın doğusunda bulunan Ukrayna, topraklarının tamamı Avrupa’da yer alan en büyük ülke olarak dikkati çekiyor. Bugünkü Ukrayna toplumunun ataları olan Slav halklarından önce İskitleri, Hunları, Kıpçaklar, Oğuzlar, Altınordu gibi daha pek çok uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan Ukrayna’da, hemen tüm şehirlerde zengin bir tarihi dokuya rastlamak mümkün. Kültür turizmi için her yıl uluslararası yoğun bir uçuş trafiği yaşayan Ukrayna’nın bu şehirlerinden biri de Chernivtsi. Prut Nehri üzerine kurulu şehir, tarihi kent meydanı, tarihi yönetim binaları ve daha pek çok eski yapılarıyla göz dolduruyor. Chernivtsi Havalimanı, her yıl yüzbinlerce seyahat tutkununu karşılıyor. Chernivtsi Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım için iki seçenek öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, tüm seyahatlerinizde transfer sürecini sorun etmeden keyifli tatil tecrübeleri yaşamanızı sağlayacak öneriler sunuyor. Siz de dilerseniz Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilir, transferlerinizi güvenli, lüks ve konforlu transfer özellikleriyle donatabilirsiniz. Aerobilet’in transfer sekmesinden transfer tarifelerini inceleyebilir, dilediğiniz tarifeden rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Aerobilet transfer araçlarıyla Chernivtsi’deki transfer bölgelerinden veya otelinizden Chernivtsi Havalimanı’na kolaylıkla gidebilirsiniz. Transfer yetkililerine ihtiyacınız olduğu her an ulaşabilir, Aerobilet destek hattı üzerinden kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Taksi

Chernivtsi’de havalimanı transferlerini sağlamak için bir başka yöntem de taksiye binmek olabilir. Şehir merkezinden Chernivtsi Havalimanı’na taksiyle 20 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Malmo Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Malmö Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Malmö Havalimanı

İskandinav Yarımadası ülkelerinden biri olan ve Kuzey Avrupa’da bulunan İsveç, tarihi oldukça eskiye dayanan, bununla birlikte doğal güzellikleriyle de tıpkı diğer İskandinav ülkeleri gibi öne çıkan ülkelerden biri. Malmö ise ülkenin en büyük şehirlerinden ve en yoğun göç alan bölgelerinden biri olarak biliniyor. Uluslararası yoğun bir uçuş trafiği bulunan Malmö’de, bu trafiği Malmö Havalimanı yönetiyor. Şehir merkezi ile arasında yaklaşık 30 kilometre bulunan Malmö Havalimanı’ndan şehir merkezi ve otel bölgelerine yolcu transferleri birkaç farklı şekilde yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, İsveç’teki havalimanları ve otel bölgeleri arasındaki transferleriniz için güvenilir ve lüks bireysel paketlerini beğenilerinize sunuyor. Dilerseniz siz de Malmö Havalimanı’ndan otelinize ya da transfer bölgelerine Aerobilet transfer araçlarıyla seyahat edebilir, transfer ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde karşılayacak transfer paketlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Aerobilet transfer yetkililerine destek hattı üzerinden anında ulaşabilir, sorularınızı ve alternatif taleplerinizi kendilerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Malmö Havalimanı yolcu çıkışında bulunan duraklardan otobüslere binebilir ve şehir merkezine, merkezi pek çok destinasyona seyahat edebilirsiniz. Özel bir işletmenin sunduğu hizmetlerden biri olan bu otobüsler için önceden rezervasyon yaptırmanız ve bilet almanız gerekebilir. Bu nedenle Malmö Havalimanı’nın resmi web sitesi üzerinden bilgi alabilir, otobüs hizmetinden nasıl yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Taksi

Malmö şehir merkezine veya otelinize ulaşımda taksiye binmeyi de tercih edebilirsiniz. Malmö Havalimanı’ndan taksiyle yarım saatte şehir merkezine ulaşabilirsiniz.