Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Deauville - Akra uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Deauville Havalimanına Ulaşım

Deauville Normandie Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Deauville Normandie Havalimanı

Fransa Avrupa'nın batısında, Atlantik Okyanusu, Manş Denizi, Kuzey Denizi ve Akdeniz'e kıyıları bulunan bir ülke. Tarihi güzellikleri kadar deniz turizminde de bu bakımdan ön plana çıkıyor. Bu da Fransa'nın belli sezonlar dahilinde kıyı şehirlerine yoğun hava trafiği taşımasına zemin hazırlıyor. Bazı kıyı şehirleri tamamen turizm işletmeleri ve plajlara ev sahipliği yaparken, bazıları eski yerleşimler ve yazlık evleriyle de göz kamaştırıyor. Bu şehirlerden biri de özellikle film festivaliyle son derece popüler olan ve kıyıları Manş Denizi'ne uzanan Deauville. Deauville Amerikan Film Festivali'nin yanı sıra bir liman kenti olmasıyla da tanınan, marinaları, yarış pisti, gösterişli yazlık villaları ve lüks otelleriyle de adından söz ettiren bir şehir olan Deauville, uluslararası büyük organizasyonlara ev sahipliği de yapıyor. Daha önce G8 zirvesinin gerçekleştirildiği, film festivalinin yanı sıra uluslararası yarışların da yapıldığı bu şehir, tam bir cazibe merkezi konumunda bulunuyor. Deauville'e Deauville Normandie Havalimanı aracılığı ile seyahat edilebiliyor. Havalimanı transferleri için iki alternatif ön plana çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet, transfer süreçlerinizi tıpkı seyahatleriniz gibi son derece lüks ve güvenilir bir şekilde inşa ediyor. Siz de Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu havalimanı transfer paketlerini inceleyebilir, seyahatlerinizde transferlerinizi Aerobilet'in konforlu ve keyifli seyahat tecrübeleri sunan lüks araçlarıyla sağlayabilirsiniz. Deauville seyahatinizde de Aerobilet transfer hizmetleri yanınızda olacak. Dilerseniz Deauville'deki transfer bölgelerinden ya da otelinizden Aerobilet transfer araçlarıyla Deauville Normandie Havalimanı'na ulaşımınızı sağlayabilir, seyahatinizin bu aşamasından da keyif alabileceğiniz anılar biriktirebilirsiniz. Aerobilet destek hattını dilediğiniz her an arayabilir, transfer yetkililerine günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

Taksi

Deauville Normandie Havalimanı'na ulaşım sağlamak için şehirdeki bir diğer alternatifiniz de taksiler olacak. Deauville şehir merkezinden Deauville Normandie Havalimanı'na 15 dakika içerisinde ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.

Akra Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kotoka Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kotoka Uluslararası Havalimanı

Gana, zengin maden yataklarıyla Batı Afrika’da yer alıyor. Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan ülke, altının da bu maden yataklarında yoğunlukla bulunması dolayısıyla Altın Sahili olarak da anılıyor. Gana’nın başkenti Akra ise ülkenin idari merkezi olmanın yanında sanayi, ticaret ve finans merkezi olarak da biliniyor. Ülkenin yoğunluklu uçuş trafiğinin yaşandığı Akra’nın uluslararası uçuşlarının yönetildiği Kotoka Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 2 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından otel bölgeleri, şehir merkezi ve diğer pek çok merkezi noktaya tek transfer alternatifi bulunuyor.

Taksi

Akra’da havalimanı transferlerinizi yapmak için yerel ulaşım araçları arasında tek seçeneğiniz taksiler. Taksiyle Kotoka Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine yaklaşık 7 dakika içerisinde transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.