Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Epinal - Hafar El-Batin uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Epinal Havalimanına Ulaşım

Épinal-Mirecourt Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Épinal-Mirecourt Havalimanı

Kültür, deniz ve kış sporları turizmi başta olmak üzere, turizmin her dalında seyahat tutkunlarına pek çok alternatiflerle cevap veren Fransa, özellikle Antik Galya halklarının oluşturduğu yerleşimlerle başlayan medeniyet izlerini, bugün eşsiz birer tarihi ve kültürel miras olarak korumaya devam ediyor. Bu da Fransa'nın en fazla ziyaretçi çeken ülkeler arasında başı çekmesine aracı oluyor. Üstelik pek çok şehirde zengin tarihi dokunun yanında doğal güzelliklere de rastlayabilir, yeşil alanlar, parklar, nehir ve göller, boylu boyunca uzanan dağların oluşturduğu muhteşem görüntülerle karşılanabilirsiniz. Fransa bu bakımdan şehirlerinin doğasını da özenle korumayı başarmış bir ülke olarak değerlendiriliyor. Fransa'nın park ve bahçeleriyle ünlü, içinden bir nehrin geçtiği, tarihi dokusunun tüm bu güzelliklerle sarıp sarmalandığı şehri Épinal de bu şehirlerden biri olarak gösterilebilir. Şehir, Moselle Nehri kıyılarında kurulmuş, Saint-Mourice Katedrali ve Forêt d'Épinal Arboretumu başta olmak üzere hem tarihi hem de doğal zenginlikleriyle adından söz ettiriyor. Épinal'e yapılan seyahatlerde yolcuları Épinal-Mirecourt Havalimanı karşılıyor. Şehirde havalimanı transferlerini gerçekleştirmek üzere bir yerel transfer yöntemi etkili oluyor.

Taksi

Épinal'de bulunan otelinizden veya bulunduğunuz transfer bölgesinden Épinal-Mirecourt Havalimanı'na taksiyle seyahat edebilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına yapacağınız transferinizi 40 dakikada tamamlayabilirsiniz.

Hafar El-Batin Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

El-Kaysume Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Kaysume Havaalanı

El-Kaysume, Suudi Arabistan’ın yönetim bölgelerinden biri olarak ülkenin doğusunda bulunuyor. El-Kaysume’nin şehirlerinden Hafar El-Batin’de bulunan ve Hafar El-Batin Havaalanı olarak da bilinen El-Kaysume Havaalanı, burada yalnızca yurt içi uçuşlara hizmet veriyor. El-Kaysume Havaalanı’ndan şehir merkezine, otelinize ya da diğer merkezi noktalara ulaşımda kullanabileceğiniz birkaç seçenek var.

Aerobilet transfer hizmetleri

Transfer hizmetleriyle havaalanları ve oteller arasında hesaplı, lüks ve güvenilir ulaşım alternatifleri sunan Aerobilet, transferi de seyahatinizin bir parçası olarak görüyor. Olumlu bir transfer tecrübesi yaşayabilmeniz için çalışan Aerobilet transfer hizmetlerinden El-Kaysume Havaalanı’ndan otelinize ulaşımda da yararlanabilirsiniz. Transfer sayfası üzerinden siz de rezervasyonlarınızı anında gerçekleştirebilir, buradan dilediğiniz tarifeyi seçebilirsiniz. Görüntüleyemediğiniz tarifeler için Aerobilet yetkililerine Aerobilet destek hattından ulaşabilirsiniz.

Taksi

El-Kaysume Havaalanı terminal binası dışında taksiler yolcu transferlerini gerçekleştirmek üzere bekliyor olacak. Dilerseniz taksiyle de otelinize ya da çevredeki diğer destinasyonlara ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.