Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Epinal - Liepaja uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Epinal Havalimanına Ulaşım

Épinal-Mirecourt Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Épinal-Mirecourt Havalimanı

Kültür, deniz ve kış sporları turizmi başta olmak üzere, turizmin her dalında seyahat tutkunlarına pek çok alternatiflerle cevap veren Fransa, özellikle Antik Galya halklarının oluşturduğu yerleşimlerle başlayan medeniyet izlerini, bugün eşsiz birer tarihi ve kültürel miras olarak korumaya devam ediyor. Bu da Fransa'nın en fazla ziyaretçi çeken ülkeler arasında başı çekmesine aracı oluyor. Üstelik pek çok şehirde zengin tarihi dokunun yanında doğal güzelliklere de rastlayabilir, yeşil alanlar, parklar, nehir ve göller, boylu boyunca uzanan dağların oluşturduğu muhteşem görüntülerle karşılanabilirsiniz. Fransa bu bakımdan şehirlerinin doğasını da özenle korumayı başarmış bir ülke olarak değerlendiriliyor. Fransa'nın park ve bahçeleriyle ünlü, içinden bir nehrin geçtiği, tarihi dokusunun tüm bu güzelliklerle sarıp sarmalandığı şehri Épinal de bu şehirlerden biri olarak gösterilebilir. Şehir, Moselle Nehri kıyılarında kurulmuş, Saint-Mourice Katedrali ve Forêt d'Épinal Arboretumu başta olmak üzere hem tarihi hem de doğal zenginlikleriyle adından söz ettiriyor. Épinal'e yapılan seyahatlerde yolcuları Épinal-Mirecourt Havalimanı karşılıyor. Şehirde havalimanı transferlerini gerçekleştirmek üzere bir yerel transfer yöntemi etkili oluyor.

Taksi

Épinal'de bulunan otelinizden veya bulunduğunuz transfer bölgesinden Épinal-Mirecourt Havalimanı'na taksiyle seyahat edebilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına yapacağınız transferinizi 40 dakikada tamamlayabilirsiniz.

Liepaja Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Liepāja Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Liepāja Havalimanı

Letonya, Kuzey Avrupa’da, Baltık Denizi’ne kıyıları bulunan bir ülke. Tarihte Rus egemenliği altında bulunan, Çarlık Rusyası’nın hakimiyeti altına giren, ancak 1918 yılında bağımsızlığını ilan eden ülke, bugün hala o dönemlerden kalan eserler ve eski yerleşimlerle tarihi bir dokuya sahip. Avrupa Birliği ülkelerinden biri olan ve NATO üyeliği bulunan Letonya, aynı zamanda liman kentleriyle ticari açıdan son derece faal ülkeler arasında yer alıyor. Liepāja da ülkenin önemli liman kentlerinden biri olmasının yanında, aynı zamanda Letonya’nın en büyük şehirlerinden biri. Liepāja Havalimanı da şehrin hava trafiğine hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için birkaç alternatif dikkati çekiyor.

Otobüs

Liepāja Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için havalimanı yolcu çıkışında bulunan duraklardan otobüse binebilirsiniz. 2 numaralı otobüsle şehir merkezine transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Liepāja Havalimanı’nda taksi bulabilir ve taksiyle de şehir merkezine ya da otelinize kadar seyahat edebilirsiniz. 15 dakika içerisinde havalimanından şehir merkezine varabilirsiniz.