Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Figari - Cardiff uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Figari Havalimanına Ulaşım

Figari-Sud Corse Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Figari-Sud Corse Havalimanı

Fransa, Batı Avrupa'da bulunan, tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken bir ülke. Yalnızca görkemli tarihi yapılarıyla çevrili metropolleri değil, aynı zamanda kırsal kesimleri ve tatil beldeleriyle de göz kamaştıran ülke, Kuzey Denizi, Akdeniz, Manş Denizi ve Atlantik Okyanusu'na bakan kıyılarıyla deniz turizminin de önemli rotaları arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü plajlarıyla göz dolduran Fransız Rivierası ülkenin en cazip turizm merkezlerinden biri olarak gösteriliyor. Ancak elbette büyüleyici Fransız plajları bu bölgeyle sınırlı değil. Aynı zamanda yine Akdeniz'de bulunan Korsika Adası ve bu adanın birbirinden güzel plajları buna örnek gösterilebilir. Öyle ki Korsika Adası'nın tüm kıyıları cennetten birer köşeyi andırıyor. Tarihi zenginlikleriyle kültür turizmi için de ideal seçenekler sunan Korsika'nın üzüm bağları ve tarihi bölgeleriyle ünlü şehirlerinden biri olan Figari'de farklı üzüm çeşitleri üretiliyor. Eski şapel ve yerleşim yerleriyle de beğeni toplayan şehir, adanın en büyük havalimanlarından birine ev sahipliği yapıyor. Figari-Sud Corse Havalimanı'na ulaşım için şehir merkezinden bir yerel ulaşım seçeneği kullanılabiliyor.

Taksi

Figari şehir merkezinden taksi bulabilirsiniz. Merkezden Figari-Sud Corse Havalimanı'na yaklaşık 5 dakikada gidebilirsiniz.

Cardiff Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Cardiff Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Cardiff Havalimanı

Birleşik Krallık’ı oluşturan ülkelerden biri olan Galler, Büyük Britanya Adası’nda bulunuyor. İrlanda Denizi’ne kıyısı olan, temsili monarşinin yer aldığı bir yönetim sistemiyle yönetilen ülke, tarihi bölgeleri, ülkeye özgü mimarinin yansıtıldığı eski yerleşimleriyle göz kamaştırıyor. Büyük şehirleri modern şehir çizgisinde seyreden Galler’in, özellikle kasabaları ve şehir merkezi dışındaki alanlarında Orta Çağ’dan kalma bu tarihi dokuya rastlamak mümkün. Cardiff de bu şehirlerden biri. Galler’in ticaret başkenti olan Cardiff, aynı zamanda Cardiff Kalesi başta olmak üzere tarihi alanlarıyla göz dolduruyor. Cardiff’e yapılan uçuşları Cardiff Havalimanı karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek için tercih edilebilecek pek çok seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri ile siz de Cardiff seyahatinizin transfer aşamasını kolaylıkla planlayabilir, lüks, güvenilir ve konforlu bir transfer süreci yaşayabilirsiniz. Aerobilet’in transfer sekmesi üzerinden yapabileceğiniz rezervasyonlarda, tek yön ya da gidiş dönüş transfer süreçleriniz için transfer tarifelerini değerlendirebilirsiniz. Cardiff Havalimanı’ndan otelinize ya da transfer bölgelerine ulaşımınızda siz de seyahat standartlarınızdan ödün vermeyin ve Aerobilet transfer hizmetleri ile bir an önce tanışın.

Otobüs

Cardiff Havalimanı’ndan havalimanı servisleri olan T9 ve 905 gibi otobüsler bulunuyor. Bu otobüslerle şehir merkezine transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tren

Cardiff şehir merkezine ulaşım için Cardiff Havalimanı’ndan trene de binebilirsiniz. Trenle havalimanından pazartesiden cumartesiye kadar her saat başı, pazar günleri ise 2 saatte bir şehir merkezine ulaşım için tren hattı bulabilirsiniz.

Taksi

Cardiff Havalimanı yolcu çıkışından taksiye binebilir ve taksiyle şehirde gitmek istediğiniz yerlere ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Cardiff Havalimanı’ndan şehir merkezine yarım saatte varabilirsiniz.