Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hannover - Doha uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Hannover Havalimanına Ulaşım

Hannover Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hannover Havalimanı

Orta Avrupa’da bulunan ve kökeni tarihte Cermen topluluklarına uzanan Almanya, kültür turizmi, diplomasi ve eğitim açısından hava trafiği son derece yoğun ülkelerden biri. Üniversite şehirleri, birbirinden güzel tarihi bölgeleri, Birleşmiş Milletler, NATO gibi topluluklara olan üyeliği ile her yıl yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşıyor. Bununla birlikte Almanya aynı zamanda fuar turizminde de öne çıkıyor. Aynı zamanda bir üniversite şehri olan Hannover da fuar turizminin Almanya’daki başkenti olarak öne çıkıyor. Hannover ile yapılan uçuşları, Hannover Havalimanı karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanı transferlerini sağlamak üzere tercih edilebilecek birkaç farklı alternatif bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Hannover seyahatinizde de havalimanı transferlerinizde standartlarınızdan ödün vermemeniz için en lüks, konforlu ve güvenilir tarifeleriyle sizlerle. Siz de Aerobilet’in transfer ekranı üzerinden rezervasyonlarınızı kolaylıkla yapabilir, Hannover Havalimanı’na ulaşım için Aerobilet transfer hizmetlerinin lüks transfer araçlarını tercih edebilirsiniz. Alternatif taleplerinizi iletmek ve sorularınızı yöneltmek için Aerobilet destek hattını her an arayabilirsiniz.

Otobüs

Hannover şehir merkezindeki Langenhagen Zentrum Station adı verilen merkezi tren istasyonu başta olmak üzere, merkezi pek çok noktadan geçen bir otobüs hattı bulunuyor. 470 numaralı bu hattı kullanarak, şehrin merkezi noktalarından Hannover Havalimanı’na seyahat edebilirsiniz.

Tren

Langenhagen Zentrum Station tren istasyonundan S5 tren hattına binerek Hannover Havalimanı’na gidebilirsiniz. Her yarım saatte bir yolcu transferleri sağlayan bu hattı kullanarak, havalimanında Terminal C binasına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Hannover’da bulunduğunuz tüm bölgelerden taksi çağırabilir, özellikle şehir merkezi çevresinde taksi bulabilirsiniz. Yaklaşık 25 dakikada taksiyle şehir merkezinden havalimanına gidebilirsiniz.

Doha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hamad Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hamad Uluslararası Havalimanı

Hamad Uluslararası Havalimanı, Katar’ın başkenti ve ülkenin en büyük şehri olan Doha’da yer alıyor. Şehir merkezinden 14 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanı, gittikçe büyüyen ticaret ve turizm merkezi olan Doha’da uçuş yoğunluğunu karşılıyor. Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine transfer sağlayabilmek için üç seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri dünyanın dört bir yanında havalimanları ve şehir merkezleri arasındaki transferleri, lüks, hesaplı ve güvenilir birer seyahat tecrübesine dönüştürüyor. Doha’da da Hamad Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenin en konforlu yolunu Aerobilet sağlıyor. Aerobilet transfer hizmetleriyle dilerseniz bireysel transfer tarifelerinden yararlanabilir, transfer sayfası üzerinden rezervasyonlarınızı anında gerçekleştirebilirsiniz. Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan Aerobilet transfer hizmetlerinin belirlediği transfer bölgelerine ya da otelinize kadar transfer araçlarıyla gidebilirsiniz.

Otobüs

Doha’da şehir içi ulaşımda hizmet veren otobüs ve taksiler, Katar devletine ait Mowasalat adlı transfer hizmetleri işletmesi adı altında çalışıyor. Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine seyahat etmek için dilerseniz Mowasalat’ın otobüslerine binebilir, otobüs içerisinde Karwa adı verilen elektronik karttan satın alarak transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sınırlı ve sınırsız Karwa kartlardan dilediğinizi satın alabilir, sınırlı kartla 2 defa, sınırsız kartla gün boyu şehir içi ulaşımı kullanabilirsiniz.

Taksi

Katar devletine ait Mowasalat transfer hizmetleri işletmesi altında çalışan taksilerle Hamad Havalimanı’ndan Doha şehir merkezine seyahat edebilirsiniz. Ödemeyi yalnızca Katar Riyali olarak kabul eden taksilerle dilerseniz seyahatiniz öncesinde pazarlık edebilirsiniz. Yaklaşık 17 dakikada taksiyle Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine inebilirsiniz.