Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hannover - Dubrovnik uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Hannover Havalimanına Ulaşım

Hannover Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hannover Havalimanı

Orta Avrupa’da bulunan ve kökeni tarihte Cermen topluluklarına uzanan Almanya, kültür turizmi, diplomasi ve eğitim açısından hava trafiği son derece yoğun ülkelerden biri. Üniversite şehirleri, birbirinden güzel tarihi bölgeleri, Birleşmiş Milletler, NATO gibi topluluklara olan üyeliği ile her yıl yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşıyor. Bununla birlikte Almanya aynı zamanda fuar turizminde de öne çıkıyor. Aynı zamanda bir üniversite şehri olan Hannover da fuar turizminin Almanya’daki başkenti olarak öne çıkıyor. Hannover ile yapılan uçuşları, Hannover Havalimanı karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanı transferlerini sağlamak üzere tercih edilebilecek birkaç farklı alternatif bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Hannover seyahatinizde de havalimanı transferlerinizde standartlarınızdan ödün vermemeniz için en lüks, konforlu ve güvenilir tarifeleriyle sizlerle. Siz de Aerobilet’in transfer ekranı üzerinden rezervasyonlarınızı kolaylıkla yapabilir, Hannover Havalimanı’na ulaşım için Aerobilet transfer hizmetlerinin lüks transfer araçlarını tercih edebilirsiniz. Alternatif taleplerinizi iletmek ve sorularınızı yöneltmek için Aerobilet destek hattını her an arayabilirsiniz.

Otobüs

Hannover şehir merkezindeki Langenhagen Zentrum Station adı verilen merkezi tren istasyonu başta olmak üzere, merkezi pek çok noktadan geçen bir otobüs hattı bulunuyor. 470 numaralı bu hattı kullanarak, şehrin merkezi noktalarından Hannover Havalimanı’na seyahat edebilirsiniz.

Tren

Langenhagen Zentrum Station tren istasyonundan S5 tren hattına binerek Hannover Havalimanı’na gidebilirsiniz. Her yarım saatte bir yolcu transferleri sağlayan bu hattı kullanarak, havalimanında Terminal C binasına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Hannover’da bulunduğunuz tüm bölgelerden taksi çağırabilir, özellikle şehir merkezi çevresinde taksi bulabilirsiniz. Yaklaşık 25 dakikada taksiyle şehir merkezinden havalimanına gidebilirsiniz.

Dubrovnik Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Dubrovnik Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Dubrovnik Havalimanı

Balkan ülkelerinden biri olan ve Orta Avrupa’nın kültür turizminde önemli merkezlerini topraklarında barındıran Hırvatistan, her yıl turizmde dört mevsim seyahat tutkunlarının gözdesi haline geliyor. Özellikle Dubrovnik, tarihi bölgeleri UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış olan, Avrupa’nın en önemli turizm merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Dubrovnik’in popüler bir turizm destinasyonu olması, kuşkusuz ki Dubrovnik Havalimanı’nın da son derece yoğun bir uçuş trafiğine sahip olmasına vesile oluyor. Dubrovnik Havalimanı’na gelen yolcuların, otellerine veya şehirdeki diğer transfer bölgelerine ulaşımını birkaç farklı ulaşım yöntemi sağlıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanları ile oteller ve transfer bölgeleri arasındaki transfer süreçlerinin de tıpkı seyahatler gibi keyifli birer tatil tecrübesine dönüşmesine destek oluyor. Siz de Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu transfer tarifelerini, Dubrovnik seyahatinizde değerlendirebilir ve Dubrovnik Havalimanı’ndan otelinize tek yön ya da gidiş dönüş transfer sürecinizi planlayabilirsiniz. Hemen Aerobilet’in transfer sekmesinden rezervasyonlarınızı yapmaya başlayın. Transfer yetkililerine günün her saati Aerobilet destek hattından ulaşabileceğinizi unutmayın.

Otobüs

Dubrovnik Havalimanı’ndan şehir otobüslerine binebilir ve şehrin pek çok merkezi bölgesine transfer sürecinizi otobüslerle de gerçekleştirebilirsiniz. 11, 27, 31 ve 38 numaralı otobüs hatlarıyla Vitaljina, Molunat, Gruda gibi pek çok bölgeye transfer sağlayabilirsiniz.

Taksi

Dubrovnik’teki otelinize ya da gitmek istediğiniz diğer yerlere Dubrovnik Havalimanı’ndan taksiye binerek de gidebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine yaklaşık yarım saatte varabilirsiniz.