Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hannover - Phuket uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Hannover Havalimanına Ulaşım

Hannover Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hannover Havalimanı

Orta Avrupa’da bulunan ve kökeni tarihte Cermen topluluklarına uzanan Almanya, kültür turizmi, diplomasi ve eğitim açısından hava trafiği son derece yoğun ülkelerden biri. Üniversite şehirleri, birbirinden güzel tarihi bölgeleri, Birleşmiş Milletler, NATO gibi topluluklara olan üyeliği ile her yıl yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşıyor. Bununla birlikte Almanya aynı zamanda fuar turizminde de öne çıkıyor. Aynı zamanda bir üniversite şehri olan Hannover da fuar turizminin Almanya’daki başkenti olarak öne çıkıyor. Hannover ile yapılan uçuşları, Hannover Havalimanı karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanı transferlerini sağlamak üzere tercih edilebilecek birkaç farklı alternatif bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Hannover seyahatinizde de havalimanı transferlerinizde standartlarınızdan ödün vermemeniz için en lüks, konforlu ve güvenilir tarifeleriyle sizlerle. Siz de Aerobilet’in transfer ekranı üzerinden rezervasyonlarınızı kolaylıkla yapabilir, Hannover Havalimanı’na ulaşım için Aerobilet transfer hizmetlerinin lüks transfer araçlarını tercih edebilirsiniz. Alternatif taleplerinizi iletmek ve sorularınızı yöneltmek için Aerobilet destek hattını her an arayabilirsiniz.

Otobüs

Hannover şehir merkezindeki Langenhagen Zentrum Station adı verilen merkezi tren istasyonu başta olmak üzere, merkezi pek çok noktadan geçen bir otobüs hattı bulunuyor. 470 numaralı bu hattı kullanarak, şehrin merkezi noktalarından Hannover Havalimanı’na seyahat edebilirsiniz.

Tren

Langenhagen Zentrum Station tren istasyonundan S5 tren hattına binerek Hannover Havalimanı’na gidebilirsiniz. Her yarım saatte bir yolcu transferleri sağlayan bu hattı kullanarak, havalimanında Terminal C binasına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Hannover’da bulunduğunuz tüm bölgelerden taksi çağırabilir, özellikle şehir merkezi çevresinde taksi bulabilirsiniz. Yaklaşık 25 dakikada taksiyle şehir merkezinden havalimanına gidebilirsiniz.

Phuket Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Phuket Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Phuket Uluslararası Havalimanı

Tayland’ın dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken, gözde tatil destinasyonu Phuket Adası, her yıl dört mevsim ziyaretçi akınına uğruyor. Phuket ile düzenlenen uçuş trafiğini karşılayan Phuket Uluslararası Havalimanı, adanın merkezine yaklaşık 29 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Havalimanından Phuket’in merkezine seyahat edebilmek içinse birkaç seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Transfer, genellikle yolcular için uçaktan indikten sonra ya da havalimanına seyahat etmek istediklerinde sorun olabiliyor. Ancak Aerobilet, transferi de lüks ve güvenilir bir seyahat tecrübesine dönüştürüyor. Aerobilet transfer hizmetleri, bireysel transfer ihtiyaçlarına cevap verecek farklı ücretlendirme ve araç seçenekleriyle transferi sorun olmaktan çıkarıyor. Phuket Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine seyahatinizde de dilerseniz Aerobilet transfer hizmetlerini tercih edebilir, Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden rezervasyonunuzu hemen yapabilirsiniz.

Otobüs

Phuket Uluslararası Havalimanı’ndan halk otobüslerine de binebilirsiniz. Halk otobüsleriyle şehir merkezine kadar gidebilmeniz mümkün.

Taksi

Şehir merkezine seyahat edebilmek için Phuket Uluslararası Havalimanı’nda taksiler bulunuyor. Ancak taksilere en fazla iki kişi ve sınırlı bagaj kapasitesiyle binebilirsiniz. Taksiler çok büyük ya da fazla bagaj kabul etmiyor. Eğer bu koşulları kabul ediyorsanız, taksiyle 53 dakikada şehir merkezine varabilirsiniz.