Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Heringsdorf - Edremit uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Heringsdorf Havalimanına Ulaşım

Heringsdorf Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Heringsdorf Havalimanı

Almanya, Avrupa’nın en kalabalık ve en fazla göç alan ülkeleri arasında ilk sıralarda gösteriliyor. Orta Avrupa’da bulunan ülkenin tarihi ve doğal güzelliklerle çevrili şehirleri, kıyılarda Baltık Denizi ve Kuzey Denizi ile buluşuyor. Eyaletlere ayrılmış olan ülkenin kıyı eyaletlerinden biri olan Mecklenburg-Vorpommern de Baltık Denizi’ne bakıyor. Sanayi ve ticaret alanında ülkenin önemli ekonomi bölgelerinden biri olarak öne çıkan bu eyalet, buna karşın son derece yeşil ve aynı zamanda tarihi dokusu bakımından da zengin bir coğrafya oluşturuyor. Almanya ve Polonya topraklarının buluştuğu ortak bölge Pomeranya içerisinde yer alan Mecklenburg-Vorpommern eyaletine bağlı adalardan biri olan ve Almanya ile Polonya’nın ortak toprakları olarak nitelendirilen Usedom Adası, Baltık Denizi’nde bulunuyor. En büyük Pomeranya adası olarak dikkati çeken adanın turizm beldeleri seyahat tutkunlarının yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Bu beldelerden biri olan Heringsdorf, adanın Almanya toprakları üzerinde yer alıyor. Büyüleyici kumsalı ve tarihi binalarıyla göz dolduran Heringsdorf’ta bir havalimanı da bulunuyor. Yurt içi ve belirli ülkelerle charter uçuşların gerçekleştirildiği Heringsdorf Havalimanı’na ada içerisinden ulaşım için tek bir seçenek değerlendirilebiliyor.

Taksi

Usedom Adası’nda Heringsdorf Havalimanı için kullanılabilecek bir ulaşım aracı bulunuyor. Taksiler turizm beldeleri ve otellerden havalimanına yolcu transferlerini sağlıyor. Taksiyle adanın merkezinden ve Heringsdorf belde merkezinden havalimanına yaklaşık 15’er dakikada ulaşım sağlanabiliyor.

Edremit Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı

Edremit ilçe sınırları içerisinde bulunan ve Edremit ilçe merkezine 4 kilometre mesafede bulunan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı üzerinden, İstanbul ve sezonluk Düsseldorf uçuşları düzenleniyor. Havalimanı, turizm Balıkesir civarındaki turizm bölgelerine her yıl önemli oranda yolcu transferi gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet Türkiye’nin pek çok ilinde olduğu gibi Balıkesir’de de tatilcilerin en ucuz uçak bileti ve en hesaplı konaklama hizmetleri hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Üstelik dilerseniz Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan şehir içi destinasyonlara da Aerobilet transfer araçlarıyla ulaşabilir, Aerobilet üzerinden oluşturduğunuz rezervasyonlarda otelinize kadar transfer araçlarını kullanabilirsiniz. Aerobilet transfer araçları Ayvalık, Edremit, Erdek, Gönen, Ören ve Balıkesir şehir merkezine ulaşım sağlıyor. Toplu ve bireysel transfer ücretleri için Aerobilet transfer hizmetleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Otobüs

Edremit, Burhaniye ve Ayvalık istikametlerine giden halk otobüslerinin güzergahındaki duraklardan dilerseniz siz de otobüse binerek Balıkesir Koca Seyit Havalımanı’na ulaşabilirsiniz.

Taksi

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı çıkışından taksiyle şehir içi destinasyonlara ya da ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı, Ayvalık’a 40, Burhaniye’ye 8, Dikili’ye 75, Akçay’a 14, Edremit’e 4 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Taksiyle doğrudan tüm bu destinasyonlara ulaşabilirsiniz.