Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Katowice - Nürnberg uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Katowice Havalimanına Ulaşım

Katowice Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Katowice Havalimanı

Orta Avrupa’da bulunan Polonya, yüzölçümü bakımından Avrupa’nın en büyük şehirlerinden biri olarak dikkati çekiyor. Tarihi dokusunu Orta Çağ’dan bu yana korumayı başaran ve dünyanın önemli kültür turizmi destinasyonlarına ev sahipliği yapan ülkenin bu bakımdan en zengin şehirlerinden biri de kuşkusuz ki Katowice. Pek çok gezilecek görülecek yerleri bulunan, kiliseleri, sarayları, katedral ve anıtlarıyla göz dolduran şehir, dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çekiyor. Şehrin uluslararası uçuş trafiğini Katowice Havalimanı üstleniyor. Katowice şehir merkezi ile havalimanı arasındaki transferlerde, birkaç ulaşım yöntemi arasından seçim yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri ile Katowice seyahatinizde de en lüks transfer tecrübeleri sizleri bekliyor olacak. Hemen siz de seyahatinizin transfer aşamasını Aerobilet ayrıcalıklarıyla donatmak için rezervasyonlarınızı yapın. Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden Katowice için sorgulamalarınızı gerçekleştirin ve transfer tarifelerini incelemeye başlayın. Sorularınız ve talepleriniz için dilerseniz Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Katowice şehir merkezinden, Katowice Havalimanı’na gitmek isteyen yolcular için şehir hatları otobüsleri bulunuyor. Dilerseniz siz de 85, 53 veya 17 numaralı otobüslerle havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle de şehir merkezinden Katowice Havalimanı’na gitmek mümkün. Havalimanına ulaşım için taksiye bindiğinizde, yarım saat içinde havalimanında ulaşabilirsiniz.

Nürnberg Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nürnberg Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Nürnberg Havalimanı

Orta Avrupa ülkelerinden Almanya, Schengen Bölgesi’nde yer alıyor. Bir Avrupa Birliği ülkesi olan ülke, pek çok ekonomi ve işbirliği topluluğu içerisinde bulunuyor. Bu bakımdan ticaret ve diplomasi açısından yoğun hava trafiği oluşan Almanya’da, bunların yanı sıra yoğun bir göç trafiği de dikkati çekiyor. Avrupa’nın en fazla ziyaretçi çeken destinasyonlarından da pek çoğuna ev sahipliği yapan Almanya’nın bu şehirlerinden biri de Nürnberg. Tarihte Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu’nun merkezlerinden biri olan ve bu bakımdan Orta Çağ’ın görkemli tarihi dokusuyla bezeli bir şehir olarak özellikle tarih tutkunlarını ağırlayan Nürnberg’de, yolcuları Nürnberg Havalimanı karşılıyor. Nürnberg Havalimanı’ndan şehir merkezine veya otel bölgelerine kadar ulaşım sağlamanın birkaç yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Nürnberg Havalimanı’na inen Aerobilet ailesi üyelerini konforlu ve son derece lüks Aerobilet transfer araçları ile bekliyor olacak. Siz de dilerseniz Nürnberg seyahatiniz için bir an önce transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirin ve Aerobilet ailesine katılın. Tek yön veya gidiş dönüş rezervasyon işlemlerinizi yapabilir, böylece seyahatinizin çok öncesinde ulaşım sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Otobüs

Nürnberg Havalimanı’nda Terminal 1 binası önünden otobüslere binebilirsiniz. Otobüslerle şehir merkezine kadar seyahat edebilirsiniz.

Metro

Nürnberg Havalimanı’nda metro hizmetinden de yararlanabilmeniz mümkün. Nürnberg şehir merkezine U2 metro bağlantısı ile transfer sağlayabilirsiniz.

Taksi

Nürnberg Havalimanı’ndan taksi bulabilir ve taksiyle otelinize ya da farklı transfer bölgelerine gidebilirsiniz. Taksiyle 25 dakikada şehir merkezine transfer sürecinizi tamamlayabilirsiniz.