Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kerry County - Monrovia uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Kerry County Havalimanına Ulaşım

Kerry Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kerry Havalimanı

Kuzey İrlanda ile İrlanda Adası’nı paylaşan ve adanın en büyük kısmını oluşturan İrlanda, Avrupa’nın kuzeybatısında yer alıyor. Kelt Denizi, İrlanda Denizi ve Atlas Okyanusu ile çevrili olan ülke, doğal güzelliklerle çevrili, zengin bir bitki örtüsüne sahip. Öyle ki yemyeşil düzlükler ve ormanlardan oluşan geniş arazileri ülkenin önemli bir kısmını kapsıyor. Bununla birlikte, tarihi dokusu da dikkati çeken ve Orta Çağ’ın bölgeye özgü mimari özelliklerini gözler önüne seren eski yapıların bulunduğu İrlanda, yönetim bölgelerinden oluşuyor. Bu yönetim bölgelerinden biri de Kerry. Göz alıcı bir doğaya sahip, yemyeşil ve denize kıyısı olan bir masal diyarını andıran Kerry, Killarney Milli Parkı, Killarney Göller Bölgesi gibi doğal güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Kerry yönetim bölgesine seyahat eden yolcuları Kerry Havalimanı karşılıyor. Şehir merkezi ile havalimanı arasındaki transferleri birkaç farklı ulaşım yöntemi sağlıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, İrlanda seyahatlerinizde de cazip transfer tarifeleriyle hizmetinizde. Siz de Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden havalimanı transfer rezervasyonlarınızı oluşturarak, güvenli, lüks ve konforlu transfer süreçleri yaşayabilirsiniz. Kerry yönetim bölgesinden Kerry Havalimanı’na Aerobilet transfer araçlarıyla kolaylıkla gidebilirsiniz. Tek yön ya da gidiş dönüş transfer sürecinizi, transfer sayfası üzerinden planlayabilirsiniz. Sorularınız ve transferlerde alternatif ihtiyaçlarınız için Aerobilet destek hattını 24 saat arayabilirsiniz.

Otobüs

Kerry yönetim merkezinden Kerry Havalimanı’na kadar sizi götürebilecek havalimanı servis hatları bulunuyor. Bu servislerle dilerseniz doğrudan şehir merkezinden Kerry Havalimanı’na gidebilir ya da farklı bölgelerden şehir hatları otobüsleriyle havalimanı servislerine aktarma yapabilirsiniz.

Tren

Havalimanı transferlerinizde treni de kullanabilirsiniz. Kerry Havalimanı’na yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesinde bir tren istasyonu bulunuyor. Yönetim merkezinden trenle, havalimanına 10 dakika yürüme mesafesindeki tren istasyonuna kadar gelebilir, buradan yürüyebilir ya da alternatif ulaşım yöntemlerini tercih edebilirsiniz.

Taksi

Kerry’de bulunduğunuz her yerden taksi çağırabilir ve taksiyle Kerry Havalimanı’na transfer sağlayabilirsiniz. 10 dakikada yönetim merkezinden havalimanı transferinizi sağlayabilirsiniz.

Monrovia Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Monrovia havalimanlarından şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Roberts Uluslararası Havalimanı

Afrika’nın batısında, Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan Liberya, bulunduğu kıtada ticari açıdan en faal ülkelerden biri. Başkenti Monrovia’nın önemli bir liman kenti olması ve bu özelliğiyle ülkedeki ticareti çok daha yoğun hale getiriyor. Ülkenin yoğun ticari faaliyetleri, uçuş trafiğini de artırıyor. Bu nedenle başkentte iki havalimanı hizmet veriyor. Bunlardan biri olan Roberts Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 54 kilometre mesafede yer alıyor. Havalimanından şehir merkezine giderken, bir yerel ulaşım yöntemiyle transferler gerçekleşiyor.

Taksi

Roberts Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezi ve otellere taksiyle gidebilmek mümkün. Dilerseniz, 1 saat 10 dakika içerisinde havalimanından şehir merkezine transferinizi sağlayabilirsiniz.

Spriggs Payne Havalimanı

Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan ve buradan önemli bir ticaret ağı kuran Liberya, Batı Afrika ülkelerinden biri. Liberya’nın başkenti Monrovia ise ülkenin liman kenti olarak bu ticaret ağının yönetildiği kent görevini görüyor. Şehrin yoğun ticaret ağına bağlı olarak, aynı zamanda yoğun bir uçuş trafiği de bulunuyor. Bu nedenle, şehirde hizmet veren iki havalimanı bulunuyor. Spriggs Payne Havalimanı, şehir merkezine 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanından şehir merkezi ve otellere giden bir ulaşım alternatifi kullanılabiliyor.

Taksi

Spriggs Payne Havalimanı’ndan şehir merkezine transferinizi taksiyle yapabilirsiniz. 12 dakikada havalimanından taksiyle şehir merkezine ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.