Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Klagenfurt - Rodez uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Klagenfurt Havalimanına Ulaşım

Klagenfurt Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Klagenfurt Havalimanı

Orta Avrupa ülkelerinden biri olan Avusturya, doğal güzellikleri ve tarihi dokusunun zenginliğiyle dikkati çeken ülkelerden biri. Kültür turizminde öne çıkan destinasyonlara sahip olan ülkenin tarihi M.Ö 100 yılına uzanıyor. Tuna Nehri kıyıları, gölleri, üç sıra halinde uzanan Alpler ve daha pek çok muhteşem manzaralarda, Avusturya’nın köklü tarihinden gelen eski yerleşimleri ve tarihi yapıları da yer alıyor. Ülke eyaletler halinde yönetiliyor. Bu eyaletlerden biri olan Karintiya’nın başkenti Klagenfurt, Avusturya’nın en geniş şehirlerinden biri. Ülkenin eski yerleşimlerinden biri olan ve bunun izlerini taşıyan kent, dört mevsim yoğun bir turizm trafiği yaşıyor. Klagenfurt Havalimanı, bu trafiği yönetiyor. Havalimanına ulaşım için Klagenfurt şehir merkezinden veya otellerden birkaç yöntem kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri ile Klagenfurt’ta da havalimanı transferleriniz için en lüks transfer tarifelerine ulaşabilirsiniz. Seyahatlerinizin transfer aşamalarının en keyifli ve konforlu şekilde geçmesi için Aerobilet transfer hizmetleri birbirinden cazip transfer tarifeleri sunuyor. Siz de şehirden Klagenfurt Havalimanı’na tek yön ya da gidiş dönüş transfer sürecinizi planlamak için Aerobilet’in transfer ekranından rezervasyonlarınızı yapın. Rezervasyonlar hakkında sormak istedikleriniz ve ekstra talepleriniz için Aerobilet destek hattından transfer yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinde otobüs duraklarından Klagenfurt Havalimanı için otobüslere denk gelebilirsiniz. Otobüsle havalimanı transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Tren

Şehir merkezinden Klagenfurt Havalimanı’na gitmek için trene binebilirsiniz. Ancak havalimanının kendine ait bir istasyonu bulunmuyor. Buna karşılık 7 dakika yürüme mesafesindeki tren istasyonuna ulaşım sağlamanız mümkün. Buradan havalimanına yürüyerek gidebilirsiniz.

Taksi

Klagenfurt’ta bulunduğunuz bölgeden taksiye binebilirsiniz. Şehir merkezinden Klagenfurt Havalimanı’na taksiyle yaklaşık 10 dakika içersinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rodez Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Rodez Aveyron Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Rodez Aveyron Havalimanı

Dünyanın tarih, kültür ve romantizm başkentlerine ev sahipliği yapan Fransa, özellikle çiftlerin ve tarih tutkunlarının uğrak rotası olarak her yıl milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmeye devam ediyor. Tarihin Antik Çağ zaman dilimi içerisinde Kelt Galyalıları ile başlayan yerleşimleri, bu dönemlerden nadide eserler bırakmış ve Fransa'nın bazı şehirlerinde bu eserler müzelerdeki yerlerini almış durumda. Bu şehirlerden biri de kuşkusuz ki Aveyron idari bölgesindeki Rodez. Rodez'de Antik Galya halklardan günümüze taşınmayı başarmış eserler bulunuyor. Yüzyıllar içerisinde pek çoğu tahrip olmuş olan bu eserlerin günümüze kalan kısımlarını siz de Rodez seyahatiniz sırasında görebilirsiniz. Rodez Aveyron Havalimanı üzerinden Rodez'e seyahat edebilirsiniz. Havalimanından otel bölgelerine ve diğer bölgelere ulaşımınız için bir ulaşım yöntemini kullanabilirsiniz.

Taksi

Rodez Aveyron Havalimanı'ndan yapacağınız transferlerde taksiye binebilirsiniz. Havalimanından taksiyle şehir merkezine 20 dakika içerisinde varabilirsiniz.