Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Knock - Bissau uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Knock Havalimanına Ulaşım

Ireland West Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ireland West Havalimanı

Birleşik Krallık’ı oluşturan ülkelerden biri olan Kuzey İrlanda’nın komşusu ve İrlanda Adası’nın büyük bir kısmını kaplayan İrlanda, Avrupa’nın kuzeybatısında yer alıyor. Atlas Okyanusu, Kelt Denizi ve İrlanda Denizi ile çevrili olan ülke, bir Avrupa Birliği ülkesi. Orta Çağ’dan kalan görkemli kaleleri, göz kamaştıran yemyeşil bitki örtüsü ve aynı zamanda teknoloji şirketlerinin Avrupa’daki üssü konumunda bulunması ile kültür turizmi ve iş odaklı uçuşların yoğun olduğu ülkeler arasında ilk sıralarda bulunuyor. Ancak İrlanda kuşkusuz ki özellikle doğal ve tarihi güzelliklerinin bir arada bulunduğu, göz alıcı manzaralar oluşturan kasaba ve köyleriyle seyahatseverlerin ilgisini çekiyor. County Mayo yönetim bölgesinde bulunan Knock da bu tür kasabalardan yalnızca biri. İnanç turizmi için de önemli bölgelerden biri olan, Katolik kiliseleri, dini figürlerin yaygın olduğu eserleriyle dikkati çeken Knock’ta bir havalimanı bulunuyor. Ireland West Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanına ulaşım için şehir ve kasaba merkezlerinden tercih edilebilecek birkaç seçenek öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri Avrupa’nın kuzeybatı ucuna kadar uzanıyor ve size Knock’taki havalimanı transferleriniz için hizmete hazır bulunuyor. En lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla rezervasyonlarınızı bekleyen Aerobilet transfer hizmetleriyle siz de Irelan West Havalimanı’na ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Knock kent merkezinden ya da County Mayo idari bölge merkezinden, otelinizden ya da diğer transfer bölgelerinden havalimanına gitmek için en konforlu yol olan Aerobilet transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Hemen Aerobilet’in transfer sekmesinden rezervasyonlarınızı oluşturun ve siz de daha fazla beklemeden transfer sürecinizi planlayın. Sorularınız ve alternatif talepleriniz için Aerobilet transfer yetkililerine 24 saat boyunca ulaşabileceğinizi unutmayın.

Otobüs

Knock ya da çevredeki diğer kasaba ve bölgelerin merkezlerinden doğrudan Ireland West Havalimanı’na giden otobüsler bulamayabilirsiniz. Ancak yolda aktarma yapabilir ve aktarmalı olarak havalimanı transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Şehir veya idari bölge merkezlerinden taksi bulabilir ya da çağırabilirsiniz. Taksiyle şehir Knock kasaba merkezinden Ireland West Havalimanı’na yaklaşık 15 dakikada seyahat edebilirsiniz.

Bissau Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı

Gine-Bissau, Batı Afrika’da Atlas Okyanusu kıyısında bulunuyor. Başkenti Bissau idari bölgeyi oluştururken, Bissau dışında sekiz bölgeden daha oluşan ülkede, bu kent aynı zamanda ticari ve finans merkezi olarak da kabul ediliyor. Uluslararası uçuş trafiğini yöneten Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı, Bissau şehir merkezinden 8 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından transferler tek bir yerel ulaşım yöntemiyle gerçekleştiriliyor.

Taksi

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize ya da Bissau şehir merkezine havalimanından taksiyle transfer sağlayabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine 10 dakikada varabilirsiniz.