Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Krasnoyarsk - Napoli uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Krasnoyarsk Havalimanına Ulaşım

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı

Rusya, dünya kültür, spor ve fuar turizmi gibi pek çok farklı turizm alanının en önemli destinasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en geniş topraklara sahip ülkesi olarak, turizm alanında ziyaretçilerine pek çok farklı alternatifler sunuyor. Bununla birlikte ekonomik gelişmeler, ticaret ve diplomasi alanında da son derece yoğun bir uçuş trafiği yaşıyor. Krasnoyarsk da ülkenin üretim ve sanayi merkezlerinden biri olarak bu yoğunluğu yaşayan şehirlerden biri. Dolayısıyla uluslararası ziyaretçi trafiği dönem dönem önemli artışlar gösteriyor. Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı, bu uçuşları karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine transferleri sağlamak için birkaç farklı yönteme başvurulabiliyor.  

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, lüks, konforlu ve son derece güvenli tarifeleriyle bambaşka havalimanı transfer tecrübeleri yaşamanızı sağlamaya devam ediyor. Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na yapacağınız transferlerde de dilerseniz bu alternatifleri değerlendirebilir, Aerobilet’in sunduğu ayrıcalıklı önerilerden birini tercih edebilirsiniz. Hemen Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gidiş dönüş ya da tek yön gerçekleştirebileceğiniz rezervasyonlarınızla seyahatinizin transfer sürecini önceden planlamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Havalimanı transferleri hakkında detaylı bilgilere, Aerobilet destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için seçeneklerinizden biri şehir hatları otobüsleri. 635 numaralı otobüsle otobüs terminalinden veya şehir merkezinden havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre mesafede bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına gitmek için taksiye binerseniz, taksiyle bu mesafeyi yaklaşık 40 dakikada katedebilirsiniz.

Napoli Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Napoli Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Napoli Uluslararası Havalimanı

İtalya’nın dünyaca ünlü turizm destinasyonlarından biri olan ve aynı zamanda en büyük üçüncü şehri olarak dikkati çeken Napoli, UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan eski şehir merkezi ve kıyı şeridiyle dünyanın farklı yerlerinden ziyaretçi çekiyor. Bu ziyaretçi yoğunluğunu ve uçuş trafiğini karşılayan Napoli Uluslararası Havalimanı da Napoli şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine ve civardaki destinasyonlara ulaşım için kullanabileceğiniz birkaç seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da transfer ihtiyaçlarınızı en lüks, konforlu ve hesaplı şekilde karşılayan Aerobilet transfer hizmetlerinden Napoli’de de yararlanabilirsiniz. Napoli Uluslararası Havalimanı’ndan, belirlenen transfer bölgelerine veya otelinize kolaylıkla gidebilmek, bireysel transfer seçeneklerinden dilediğinizden yararlanabilmek için hemen Aerobilet transfer hizmetleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Buradan direkt rezervasyonlarınızı yapabilir, merak ettikleriniz ve alternatif transfer bölgesi talepleriniz için Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Napoli Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için halk otobüslerini kullanabilmeniz mümkün. Havalimanı terminali yolcu çıkışındaki duraklardan binebileceğiniz otobüslerle Garibaldi veya Municpo meydanlarına kadar gidebilirsiniz.

Taksi

Napoli şehir merkezine ya da diğer çevredeki destinasyonlara ulaşım için taksi seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Napoli Uluslararası Havalimanı’ndan taksiye binerek, yaklaşık 16 dakikada şehir merkezinde olabilirsiniz.