Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Krasnoyarsk - Üsküp uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Krasnoyarsk Havalimanına Ulaşım

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı

Rusya, dünya kültür, spor ve fuar turizmi gibi pek çok farklı turizm alanının en önemli destinasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en geniş topraklara sahip ülkesi olarak, turizm alanında ziyaretçilerine pek çok farklı alternatifler sunuyor. Bununla birlikte ekonomik gelişmeler, ticaret ve diplomasi alanında da son derece yoğun bir uçuş trafiği yaşıyor. Krasnoyarsk da ülkenin üretim ve sanayi merkezlerinden biri olarak bu yoğunluğu yaşayan şehirlerden biri. Dolayısıyla uluslararası ziyaretçi trafiği dönem dönem önemli artışlar gösteriyor. Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı, bu uçuşları karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine transferleri sağlamak için birkaç farklı yönteme başvurulabiliyor.  

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, lüks, konforlu ve son derece güvenli tarifeleriyle bambaşka havalimanı transfer tecrübeleri yaşamanızı sağlamaya devam ediyor. Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na yapacağınız transferlerde de dilerseniz bu alternatifleri değerlendirebilir, Aerobilet’in sunduğu ayrıcalıklı önerilerden birini tercih edebilirsiniz. Hemen Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gidiş dönüş ya da tek yön gerçekleştirebileceğiniz rezervasyonlarınızla seyahatinizin transfer sürecini önceden planlamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Havalimanı transferleri hakkında detaylı bilgilere, Aerobilet destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için seçeneklerinizden biri şehir hatları otobüsleri. 635 numaralı otobüsle otobüs terminalinden veya şehir merkezinden havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Krasnoyarsk Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre mesafede bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına gitmek için taksiye binerseniz, taksiyle bu mesafeyi yaklaşık 40 dakikada katedebilirsiniz.

Üsküp Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Üsküp Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Üsküp Havalimanı

Üsküp Havalimanı, Üsküp’ün Petrovec köyü sınırlarında, şehir merkezine 23 kilometre mesafede bulunuyor. Makedonya’nın başkenti ve dünyanın önemli turizm destinasyonlarından biri olan Üsküp’ün yolcu trafiğini karşılayan ve aynı zamanda Büyük İskender Havalimanı olarak da bilinen Üsküp Havalimanı’ndan şehir merkezine birkaç farklı yöntemle ulaşabilirsiniz.

Aerobilet transfer hizmetleri

Seyahatlerinizde transfer konusunda zorluk yaşamamanız, aksine transferlerinizin de seyahat tecrübenize dahil olarak lüks ve hesaplı olması için alternatifler sunan Aerobilet transfer hizmetleri, bireysel transfer ihtiyaçlarınıza farklı araç ve ücretlendirme seçenekleriyle karşılık veriyor. Aerobilet transfer hizmetleri sayfası üzerinden siz de Üsküp Havalimanı ve gitmek istediğiniz transfer bölgesini ya da otelinizi seçebilir, Aerobilet transfer araçları için alternatiflerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine ulaşarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Otobüs

Üsküp Havalimanı’ndan dilerseniz halk otobüslerini kullanarak Üsküp şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak, seferler kısıtlı olduğu için bekleme ihtimalini de göz önünde bulundurarak bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Taksi

Üsküp şehir merkezine ulaşım için Üsküp Havalimanı’ndan taksi bulabilmeniz mümkün. Havalimanından yaklaşık yarım saat içerisinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.