Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lilongwe - Karlsruhe Baden Baden uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Lilongwe Havalimanına Ulaşım

Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Lilongwe Uluslararası Havalimanı

Güneydoğu Afrika’da bulunan Malavi, denize kıyısı olmayan, ancak tropikal iklim kuşağında yer alan bir ülke. Doğal güzelliklerin hakim olduğu, uzun ve ince bir ülke olarak, Zambiya, Mozambik, Zimbabve gibi ülkelerle çevrili bir konumda bulunan Malavi, kıtanın en büyük göllerinden biri olan Malavi Gölü’ne de ev sahipliği yapıyor. Malavi’nin başkenti Lilongwe de ülkenin en büyük şehri ve yönetim merkezi olarak, ülkenin yoğun uçuş alan destinasyonlarının başında geliyor. Lilongwe Uluslararası Havalimanı, şehrin hava trafiğini karşılıyor. Şehir merkezinden ve otelinizden havalimanına gitmenizi sağlayacak iki alternatifiniz bulunuyor.

Otobüs

Lilongwe’de hizmet veren şehir otobüsleri ve minibüsler, yerel halkın şehirde en sık kullandıkları toplu taşıma araçları ağını oluşturuyor. Otobüs ve minibüs hatlarından bazıları Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na yolcu transferlerini gerçekleştiriyor. Dilerseniz şehir merkezinden bu otobüs ve minibüs hatlarını bulabilir, havalimanı transferinizi otobüs ya da minibüsle gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Lilongwe’deki otelinizden taksi çağırabilirsiniz. Oteliniz şehir merkezinde bulunuyorsa, şehir merkezinden Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na 35 dakikada transferinizi sağlayabilirsiniz.

Karlsruhe Baden Baden Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Karlsruhe/Baden-Baden Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Karlsruhe/Baden-Baden Havalimanı

Avrupa’nın en fazla göç alan ülkelerinden biri olan Almanya, yoğun diplomasi, ticaret ve turizm trafiği ile dikkati çekiyor. Dünyanın dört bir yanından pek çok farklı etnik gruptan halkları ağırlayan, aynı zamanda eğitim, spor gibi alanlarda da son derece faal bir ziyaretçi trafiği bulunan ülkenin tarih boyunca da güçlü ve büyük bir imparatorluğa sahip olduğu biliniyor. Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu’nun yer aldığı bu topraklar, Orta Çağ’dan günümüze kalan tarihi dokusuyla göz dolduruyor. Bu nedenle metropollerden kırsal kesime kadar Almanya’nın hemen tüm destinasyonlarında hayranlık uyandıran tarihi yerleşimler ve binalara rastlamak mümkün oluyor. Tarihi dokusunun yanı sıra pek çok bölgesinde yemyeşil bitki örtüsüyle de yerleşimlerin sarıp sarmalandığı görülebiliyor. İşte Baden-Baden ve Karlsruhe tam da böyle şehirler. Her ikisi de tarihin eski dönemlerinden beri üzerinde yerleşimlerin bulunduğu, bu nedenle tarihi pek çok değerlere sahip olan, aynı zamanda doğal güzellikleriyle de ön plana çıkan şehirler olarak adlarından söz ettiriyor. Karlsruhe bir iç liman şehri olarak Ren Irmağı kıyısında bulunurken, Baden-Baden ise Oos Deresi kıyısında, Ren Nehri’ne 10 kilometre uzaklıkta göz kamaştırıyor. Karlsruhe/Baden-Baden Havalimanı, her iki şehrin de hava trafiğine hizmet veriyor. Karlsruhe ve Baden-Baden şehir merkezlerine, burada bulunan otellere ve transfer bölgelerine gidebilmek için havalimanından farklı ulaşım yöntemleri tercih edilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havalimanı transfer süreçlerinizde siz de durak veya araç bekleme derdi olmadan, konforlu, güvenilir ve çok lüks transfer araçlarıyla seyahat etmeyi istemez misiniz? O halde hemen Aerobilet transfer hizmetleri ile tanışın; Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden sorgulamalarınızı yapmaya başlayın. Karlsruhe/Baden-Baden Havalimanı’ndan Karlsruhe veya Baden-Baden’deki transfer bölgelerine ya da otelinize kadar siz de Aerobilet’in lüks araçlarıyla ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Gidiş dönüş veya tek yön transferlerinizi seyahatinizin çok öncesinden planlama fırsatını elde edebilirsiniz.

Otobüs

Karlsruhe/Baden-Baden Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için şehir hatları otobüslerini de tercih edebilirsiniz. 234 numaralı otobüsle Rastatt, 285 numaralı otobüsle ise Baden-Baden istikametine seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Baden-Baden veya Karlsruhe şehir merkezine ya da buradaki otellere taksiyle de gidebilirsiniz. Taksiyle Karlsruhe şehir merkezine 40 dakikada, Baden-Baden şehir merkezine ise 20 dakikada transferlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Uçuş Rotası

Karlsruhe Baden Baden Varışlı Uçak Biletleri

Karlsruhe Baden Baden Otel Önerileri