Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lilongwe - Quito uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Lilongwe Havalimanına Ulaşım

Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Lilongwe Uluslararası Havalimanı

Güneydoğu Afrika’da bulunan Malavi, denize kıyısı olmayan, ancak tropikal iklim kuşağında yer alan bir ülke. Doğal güzelliklerin hakim olduğu, uzun ve ince bir ülke olarak, Zambiya, Mozambik, Zimbabve gibi ülkelerle çevrili bir konumda bulunan Malavi, kıtanın en büyük göllerinden biri olan Malavi Gölü’ne de ev sahipliği yapıyor. Malavi’nin başkenti Lilongwe de ülkenin en büyük şehri ve yönetim merkezi olarak, ülkenin yoğun uçuş alan destinasyonlarının başında geliyor. Lilongwe Uluslararası Havalimanı, şehrin hava trafiğini karşılıyor. Şehir merkezinden ve otelinizden havalimanına gitmenizi sağlayacak iki alternatifiniz bulunuyor.

Otobüs

Lilongwe’de hizmet veren şehir otobüsleri ve minibüsler, yerel halkın şehirde en sık kullandıkları toplu taşıma araçları ağını oluşturuyor. Otobüs ve minibüs hatlarından bazıları Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na yolcu transferlerini gerçekleştiriyor. Dilerseniz şehir merkezinden bu otobüs ve minibüs hatlarını bulabilir, havalimanı transferinizi otobüs ya da minibüsle gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Lilongwe’deki otelinizden taksi çağırabilirsiniz. Oteliniz şehir merkezinde bulunuyorsa, şehir merkezinden Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na 35 dakikada transferinizi sağlayabilirsiniz.

Quito Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Mariscal Sucre Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Mariscal Sucre Uluslararası Havalimanı

Güney Amerika ülkelerinden Ekvador, üç bölgeden oluşan anakara ve Galapagos Adaları’ndan oluşuyor. Ülkeye de adını veren ekvator çizgisi, ülkeyi kuzey ve güney olmak üzere ikiye ayırıyor. Pek çok önemli turizm destinasyonları bulunan ve tropik iklim kuşağında turizm ve ihracat alanlarında oldukça fazla ziyaretçi çeken Ekvador’un başkenti Quito, Ekvador kültür ve tarihini yansıtan ören yerleri, doğal güzelliklerle örülü turistik bölgeleriyle dikkati çekiyor. Uluslararası uçuş trafiğini yöneten Mariscal Sucre Uluslararası Havalimanı ise şehrin 18 kilometre doğusunda kalıyor. Havalimanından otelinize ya da diğer tüm merkezi noktalara ulaşımınızı sağlayacak birçok seçeneğiniz bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Ekvador’da da havalimanından transferleriniz için cazip bireysel transfer alternatifleri sunuyor. Mariscal Sucre Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize kadar transfer araçlarıyla seyahat edebilir, güvenli ve konforlu bir seyahat tecrübesi yaşayabilirsiniz. Aerobilet transfer sayfasından yapabileceğiniz rezervasyonlarla tek yön ya da gidiş dönüş transferlerinizi planlayabilirsiniz. Tarifeleri görüntüleme sorunu yaşıyorsanız, hemen Aerobilet destek hattını arayabilir ya da destek@aerobilet.com’a talebinizi iletebilirsiniz.

Otobüs

Quito şehir merkezine, Mariscal Sucre Uluslararası Havalianı’ndan halk otobüsleri kalkıyor. Mavi renkli ve üzerinde rakam yerine güzergahlara dair şehrin merkezi noktalarının isimleri bulunan halk otobüslerine binebilir, şehir merkezine ya da şehrin diğer yerlerine seyahat edebilirsiniz.

Troleybüs

Metro, metrobüs, tramvay gibi kendine özel bir ulaşım hattı bulunan troleybüsler de yine Mariscal Sucre Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine transferinizi sağlarken tercih edebileceğiniz bir diğer ulaşım seçeneği. Havalimanından troleybüse binebilir ve şehir merkezinde inebilirsiniz.

Taksi

Mariscal Sucre Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine yapacağınız transferlerde taksiye binmeyi de tercih edebilirsiniz. Taksiyle 37 dakika sürecek yolculuğunuzun ardından şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Uçuş Rotası

Lilongwe Kalkışlı Uçak Biletleri

Quito Varışlı Uçak Biletleri