Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lilongwe - Viyana uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Lilongwe Havalimanına Ulaşım

Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Lilongwe Uluslararası Havalimanı

Güneydoğu Afrika’da bulunan Malavi, denize kıyısı olmayan, ancak tropikal iklim kuşağında yer alan bir ülke. Doğal güzelliklerin hakim olduğu, uzun ve ince bir ülke olarak, Zambiya, Mozambik, Zimbabve gibi ülkelerle çevrili bir konumda bulunan Malavi, kıtanın en büyük göllerinden biri olan Malavi Gölü’ne de ev sahipliği yapıyor. Malavi’nin başkenti Lilongwe de ülkenin en büyük şehri ve yönetim merkezi olarak, ülkenin yoğun uçuş alan destinasyonlarının başında geliyor. Lilongwe Uluslararası Havalimanı, şehrin hava trafiğini karşılıyor. Şehir merkezinden ve otelinizden havalimanına gitmenizi sağlayacak iki alternatifiniz bulunuyor.

Otobüs

Lilongwe’de hizmet veren şehir otobüsleri ve minibüsler, yerel halkın şehirde en sık kullandıkları toplu taşıma araçları ağını oluşturuyor. Otobüs ve minibüs hatlarından bazıları Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na yolcu transferlerini gerçekleştiriyor. Dilerseniz şehir merkezinden bu otobüs ve minibüs hatlarını bulabilir, havalimanı transferinizi otobüs ya da minibüsle gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Lilongwe’deki otelinizden taksi çağırabilirsiniz. Oteliniz şehir merkezinde bulunuyorsa, şehir merkezinden Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na 35 dakikada transferinizi sağlayabilirsiniz.

Viyana Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Viyana Uluslararası Havalimanı

Avusturya, Orta Avrupa’da yer alan, doğal ve tarihi zenginlikleriyle seyahat rotalarının uğrak noktalarına ev sahipliği yapan bir ülke. Orta Çağ’dan kalan barok tarzı mimarisi, sarayları, kiliseleri, opera binaları ve daha pek çok tarihi eseriyle göz dolduruyor. Bu tarihi doku, özellikle doğal güzellikleriyle bir arada düşünüldüğünde, kış turizminin önemli merkezlerinin Avusturya’da yer alması çok da şaşırtıcı olmuyor. Karlar altında bu eşsiz tarihi dokuyu, Avusturya’nın zengin bitki örtüsü, gölleri ve bir kısmı Avusturya’dan geçen Tuna Nehri sarıl sarmalıyor. Başkent Viyana da Tuna Nehri kıyısında yer alıyor. Avrupa Birliği’nin nüfus bakımından en büyük ülkelerinden biri olan şehir, görkemli yapıları, sarayları, Tuna Nehri kıyıları ve daha pek çok özellikleriyle ihtişamını korumaya, ziyaretçi çekmeye devam ediyor. Viyana Uluslararası Havalimanı, bu ziyaretçi yoğunluğuna hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine yapılan transferlerde, birkaç farklı ulaşım yöntemi değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanı transferlerinin de seyahat tecrübesi içerisinde değerlendirilen, keyifli birer anıya dönüşmesi için birbirinden lüks ve konforlu transfer tarifeleri sunuyor. Siz de dilerseniz Aerobilet ekranının transfer sekmesinden havalimanı transferleri için tek yön veya gidiş dönüş rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan otellere veya sistemde seçili transfer bölgelerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Aerobilet destek hattından, günün 24 saati destek alabilirsiniz.

Otobüs

Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezi, çevredeki şehir ve ülkelere otobüsler bulabilirsiniz. Havalimanından günün 24 saati çalışan ve şehir merkezine giden otobüslerle şehre inebilirsiniz.

Metro

Metro hatları için de şehirlerarası ve şehiriçi metro hatları bulabilmeniz mümkün. Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine S7 metro hattıyla transfer sağlayabilirsiniz.

Taksi

Viyana Uluslararası Havalimanı’ndan şehre inmenin bir diğer yolu da taksiye binmek. Taksiyle şehir merkezine 25 dakikada ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.