Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lorient - Ufa uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Lorient Havalimanına Ulaşım

Lorient Bretagne Sud Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Lorient Bretagne Sud Havalimanı

Avrupa'nın en yoğun trafiğe sahip havalimanlarından pek çoğuna ev sahipliği yapan Fransa, turizm, ticaret, diplomasi, eğitim ve daha pek çok alanda ziyaretçi akınına uğruyor. Özellikle tarih ve kültür bakımından son derece zengin miraslara sahip olan Fransa, yapımı M.Ö 3000 yılına uzanan tarihi yerleri, bu toprakların yetiştirdiği birbirinden değerli sanatçıların, paha biçilemez eserleriyle dolu müzeleri, kendine özgü mutfağı ve daha pek çok değerleriyle göz dolduruyor. Kelt halklarının yerleşimleri ve ardından Frankların devam ettirdiği tarih yolculuğunda Fransız İmparatorluğu'nun görkemli mimarisi ve eserlerine kadar, Fransa tarih tutkunlarını kendine çekecek pek çok alternatifler sunuyor. 26 yönetim bölgesine ayrılmış olan Fransa'nın farklı bölgelerde, her şehrinde ziyaretçilere birbirinden ilginç tarihi hikayelerle kapılarını açması, ülkenin kültür turizminde vazgeçilmez bir rota olmasının tesadüf olmadığını gösteriyor. Fransa'nın kuzeybatısında yer alan liman şehri Lorient, prehistorik dönemden başlayarak, tarihin eski yerleşimlerinden ve aynı zamanda stratejik bakımdan en önemli şehirlerinden biri olarak biliniyor. Tarihte savunma amaçlı kullanılan bu limandan, günümüzde önemli ticaret yolları geçiyor. Lorient Bretagne Sud Havalimanı, turizm ve ticaret bakımından yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşıyor. Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki transferlerde bir yerel ulaşım yöntemi kullanılıyor.

Taksi

Lorient şehir merkezinden ya da bulunduğunuz otelden Lorient Bretagne Sud Havalimanı'na taksiyle gidebilir ve uçuşunuza yetişebilirsiniz. Lorient şehir merkezinden taksiyle havalimanına 15 dakika içerisinde transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ufa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ufa Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ufa Havalimanı

Rusya, Asya ve Avrupa’nın birleştiği bölgeyi de kapsayan topraklarıyla bir Avrasya ülkesi. Dünyanın en geniş sınırlarına sahip ülkesi olarak da bilinen ülke, federal bölgelere ayrılmış olarak yönetiliyor. Tüm bu bölgeler, ağırladığı farklı etnik grupların tarihi ve kültürel zenginlikleriyle harmanlanmış birer kültür turizmi rotası olarak, farklı seyahat tecrübeleri de vadediyor. Yalnızca Çarlık Rusyası ve Sovyetler Birliği döneminden değil, aynı zamanda bu etnik grupların da tarihi ve kültürel geçmişinden izler taşıyor. Başkurt Türkleri de bu topluluklardan yalnızca biri. Başkurdistan Cumhuriyeti olarak kendilerine özel bir bölgede yaşayan Başkurt halklarının başkenti Ufa, Avrupa ve Asya’nın birleştiği bölgede yer alıyor. Bir Türk Cumhuriyeti başkenti olarak, Türk kültürünün geleneksel mimarisinden örnekler taşıyan Ufa, aynı zamanda bilim dünyasının da son derece ilgisini çekiyor. Dünyanın gözlerini Ufa’ya çeviren, dünya dışı bir teknolojiyle meydana getirildiği düşünülen Daşka taşının bu şehirde bulunması, bu bakımdan şehrin yoğun ilgi görmesini sağladı. Şehre yapılan uçuşlar Ufa Havalimanı üzerinden gerçekleştiriliyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek isteyen seyahat tutkunları, genellikle üç farklı yöntem arasından seçim yapıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Ufa’da da havalimanı transferlerinizin en lüks ve konforlu seyahat süreçlerine dönüşmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Rusya’nın ve dünyanın hemen her bölgesinde havalimanları ile oteller ve şehir merkezleri arasındaki transferlerde, yolcuların transfer standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Aerobilet transfer hizmetlerini siz de bir an önce keşfedebilirsiniz. Aerobilet resmi internet adresi üzerinden transfer sekmesine gelerek, buradan rezervasyonlarınızı yapabilir, Aerobilet mobil uygulaması ya da Aerobilet destek hattı aracılığıyla transfer yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Ufa Havalimanı’na indiğinizde, terminal binası çıkışında durakları görebilirsiniz. Buradan şehir hatları otobüsleri, sizleri şehrin farklı bölgelerine götürebilir. 101, 110 veya 110 C numaralı otobüslerden gitmek istediğiniz bölgeye göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Taksi

Ufa’daki otelinize veya Ufa’da gitmek istediğiniz diğer tüm bölgelere taksiler de sizi götürebilir. Taksiyle şehir merkezine yapacağınız havalimanı transferlerini 35 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.