Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Memmingen - Budapeşte uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Memmingen Havalimanına Ulaşım

Allgäu Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Allgäu Havalimanı

Almanya, tarihi ve doğal güzelliklerle çevrili, birbirinden cazip turizm destinasyonlarıyla dikkati çekmeye devam ediyor. Avrupa Birliği üyesi olan ve turizm açısından cazip pek çok destinasyona sahip olmasının yanı sıra yoğun göç almasıyla da bilinen, Avrupa Birliği’nin en kalabalık ülkesi olarak öne çıkan Almanya, Birleşmiş Milletler, NATO, G8 gibi pek çok işbirliği ve organizasyon içerisinde yer alıyor. Bu da diplomasi trafiğinin de artmasında önemli rol oynuyor. Doğa tutkunları, şehirlerin yanı sıra Almanya’nın pek çok kasabasını da ziyaret etmeyi tercih ediyor. Memmingen de Bavyera eyaletinde yer alan, doğal güzellikleriyle göz kamaştıran kasabalardan biri. Tuna Nehri’nin sağ kolu İller Nehri’nin geçtiği Memmingen, doğa turizmi için cazip bir rota olarak görülüyor. Ayrıca Almanya’nın tarihi mimarisinin eşsiz örneklerinin bulunduğu, tam bir masal diyarını andıran sokakları, kanalları ve tarihi meydanıyla önemli bir kültür turizmi rotası olarak da değerlendirilen Memmingen’e Allgäu Havalimanı üzerinden seyahat edilebiliyor. Kent merkezinden havalimanı transferleri için üç farklı ulaşım seçeneği yoğunlukla kullanılıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Memmingen kent merkezi, kentteki farklı transfer bölgeleri veya Memmingen otellerinden havalimanı transferlerinizin güvenli, kolay ve son derece konforlu bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Siz de Allgäu Havalimanı’na ulaşım için kent merkezinden veya sistem üzerinden seçeceğiniz farklı transfer bölgelerinden Aerobilet’in birbirinden lüks, cazip transfer tarifelerini değerlendirerek, seyahat edebilirsiniz. Üstelik seyahatinizin öncesinde transfer planlamanızı yapmanın rahatlığıyla, ulaşımı sorun etmeden seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz. Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden rezervasyonlarınızı hemen yapabilir ya da Aerobilet destek hattından daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanı ekspres otobüsleri ve yerel otobüs hattıyla da Memmingen kent merkezinden ve şehrin merkezi bölgelerinden Allgäu Havalimanı’na ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Allgäu Havalimanı Express otobüsü ile 2, 810 ve 811 numaralı yerel otobüs hatlarıyla kent merkezi, otobüs garı veya tren istasyonundan Allgäu Havalimanı’na transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Allgäu Havalimanı’na ulaşım için bir başka ulaşım seçeneği de taksiler. Taksiyle Memmingen kent merkezinden 15 dakika içerisinde transfer sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Budapeşte Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı

Orta Avrupa ülkelerinden Macaristan, AB, NATO, OECD gibi topluluklarda bulunan, hem diplomasi hem de turizm trafiği son derece yoğun ülkelerden biri. Özellikle özenle korunmuş tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle göz kamaştıran Macaristan’ın başkenti Budapeşte, her yıl dünyanın hemen her yerinden ziyaretçi akınına uğruyor. Bu yoğunluğu, Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı yönetiyor. Havalimanından şehir merkezine ve otel bölgelerine transferler için birkaç seçenek arasından tercih yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Budapeşte seyahatinide de eşlik etmek üzere sizleri bekliyor. Aerobilet ana sayfasında yer alan transfer sekmesine tıklayarak, buradan Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı ile otelinizi ya da transferinizi gerçekleştirmek istediğiniz transfer bölgesini seçebilir, transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Gidiş - dönüş ya da tek yön havalimanı transfer rezervasyonlarınızı buradan yapabilirsiniz. Sorularınız ve alternatif transfer talepleriniz için Aerobilet destek hattını 24 saat dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Otobüs

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için şehir otobüslerini kullanabilirsiniz. 100E ve 200E kodlu otobüslerle yapacağınız transferlerde şehrin merkezi noktalarını izleyerek gidilen güzergahlarda, gitmek istediğiniz yere yakın duraklarda inebilir, transferinizi bu şekilde ucuza getirebilirsiniz. Ucuz uçak bileti ile havalimanı transferinizi uygun fiyatlı olarak yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Taksi

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine taksiyle de gidebilirsiniz. 35 ila 40 dakika içerisinde taksiyle havalimanından şehir merkezine yapacağınız transferi tamamlayabilirsiniz.