Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Münster - Irkutsk uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Münster Havalimanına Ulaşım

Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı

Almanya, Orta Avrupa’da ve Schengen Bölgesi’nde yer alıyor. Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, NATO, G8, G20 gibi pek çok topluluk ve işbirliği içerisinde yer alan, ticaret ve diplomasi alanında yoğun bir trafik alan ülke, aynı zamanda seyahat ve eğitim konusunda da en faal ülkeler arasında bulunuyor. Turizm sektörünün hemen her alnında ziyaretçi çeken Almanya, kültür, spor, fuar gibi pek çok turizm alnının en popüler destinasyonlarından pek çoğuna ev sahipliği yapıyor. 13’üncü yüzyıldan 15’inci yüzyıla kadar Cermen halklarının ekonomik ve siyasal gücünü kurmak adına kurulan Hansa Birliği’nin de etkisiyle bir dönem altın çağ yaşayan şehirlerde, görkemli gotik yapıları ve idari binaları görebilmek mümkün. Bu görüntüye Münster şehrinde de çarpıcı bir şekilde rastlayabilirsiniz. 1300’lü yılların ilk yarısında inşa edilmiş olan belediye sarayı, tarihi katedral ve kiliselerle birlikte üçgen çatılı eski yerleşimler göz kamaştırıyor. Münster şehrini keşfe çıkmak isteyenler, Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı’na seyahat ediyor. Şehir merkezine yaklaşık 25 kilometre mesafedeki havalimanına ulaşım için otel veya şehirde bulunduğunuz noktalardan tercih edebileceğiniz birkaç ulaşım seçeneği öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın farklı yerlerinde havalimanları ile oteller, şehir merkezleri veya şehirdeki transfer bölgeleri arasındaki transfer aşamalarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz, konfor ve lüksün ön planda olduğu transfer süreçleri yaşamanız için çalışıyor. Aerobilet transfer hizmetleriyle siz de Münster şehir merkezinden veya şehirdeki otelinizden Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı’na rahatlıkla gidebilir, transferle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza en yüksek standartlarda sahip olabilirsiniz. Aerobilet mobil uygulaması veya destek hattı üzerinden transfer yetkililerine her an ulaşabilir, transfer sayfasından rezervasyon işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs

Münster şehir merkezinden Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı’na pek çok otobüs hatları bulabilirsiniz. D50, S50 ve R51 numaralı otobüslerle X150 ekspres otobüs hattı havalimanı transferlerinizi sağlamanıza yardımcı olacak. Dilerseniz siz de havalimanına bu otobüs hatlarından biriyle seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Münster şehrinde bulunduğunuz bölgeden taksi çağırabilirsiniz. Taksiyle şehir merkezinden Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı’na yaklaşık yarım saatte ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Irkutsk Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Irkutsk Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Irkutsk Uluslararası Havalimanı

Orta Çağ’dan günümüze kadar geniş topraklara sahip olan ve bugün dünyanın en büyük yüzölçümüne sahip ülkesi olarak bilinen Rusya, bir Avrasya ülkesi olarak iki kıta üzerinde bulunuyor. Farklı etnik gruplardan pek çok halka ev sahipliği yapan federal bölgeleri, ülkenin görkemli tarihini simgeleyen şatolarının bulunduğu şehirleri, gösterişli kubbeleri ve idari yapılarıyla Rusya, kültür turizmi cennetlerinden biri olarak gösteriliyor. Bununla birlikte bu tarihi güzellikler, özellikle bazı şehirlerde doğal güzelliklerle buluşarak, göz alıcı manzaralar oluşturuyor. Bunlardan biri de ülkenin popüler turizm merkezlerinden Irkutsk. Angara Nehri kıyısında bulunan ve Baykal Gölü’ne yaklaşık 62 kilometre mesafede yer alan Irkutsk, dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çekiyor. Onlarca farklı etnik grubun yaşadığı şehrin uçuş trafiğini Irkutsk Uluslararası Havalimanı yönetiyor. Havalimanından otellere ve şehir merkezine yapılan transferler pek çok farklı şekilde gerçekleşebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Irkutsk Uluslararası Havalimanı’ndan otellere ya da farklı transfer bölgelerine seyahat etmenin en güvenli ve konforlu yolu Aerobilet transfer hizmetlerinden geçiyor. Siz de Aerobilet’in sunduğu birbirinden cazip transfer tarifelerini değerlendirerek, Irkutsk’ta havalimanı transfer sürecinizi Aerobilet güvencesine emanet edebilirsiniz. Otelinize ya da sistemde kayıtlı transfer bölgelerinden birine kolaylıkla ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Lüks, konforlu ve keyifli havalimanı transferleri için siz de Aerobilet’in transfer sayfasını bir an önce ziyaret edebilirsiniz.

Otobüs

Irkutsk Uluslararası Havalimanı’na indiğinizde, yolcu çıkışında durakları ve bu duraklarda otobüsleri görebilirsiniz. Şehir hatları otobüsleri, sizleri şehir merkezine götürebilir. 80, 90, 42, 43, 406 veya 480 numaralı otobüslerin güzergah bilgilerini alabilir, şehir merkezi başta olmak üzere şehrin pek çok farklı bölgesine otobüslerle seyahat edebilirsiniz.

Minibüs

Irkutsk Uluslararası Havalimanı’nda bulunan duraklardan minibüslere de binebilirsiniz. 20, 99, 61 veya 45 numaralı minibüslerle şehrin farklı bölgelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Şehirde bulunan transfer bölgelerine veya otellere gitmek için Irkutsk Uluslararası Havalimanı’ndan taksi bulabilmeniz de mümkün. Havalimanı transferlerinizde taksiyle 15 dakika içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.