Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Nancy - Budapeşte uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Nancy Havalimanına Ulaşım

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı

Fransa, dünyanın en çok ziyaretçi çeken kayak merkezleri, doğa ve deniz turizmi rotaları, spor ve fuar turizmi şehirlerine ev sahipliği yapıyor. Ancak dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olmasında, kuşkusuz ki kültür turizmi başı çekiyor. Fransa'nın Antik Galyalılara uzanan köklü tarihi, M.Ö 1'inci yüzyıla işaret ediyor. Ardından denizaşırı topraklara kadar uzanan imparatorluk sınırlarının, Fransız tarihini dünyanın dört bir yanına kazımış olduğu görülüyor. Ülkenin birbirinden güzel şehirleri, görkemli anıtları, tarihi binaları ve yerleşimleriyle göz dolduruyor. İdari bölgelere ayrılarak yönetilen Fransa'nın Lorraine idari bölgesinde de popüler turizm merkezleri ve son derece zengin bir tarihi doku dikkati çekiyor. Şehirlerin panoraması, tarihi Fransız mimarisinden muhteşem örnekler sergiliyor. Metz ve Nancy şehirleri de bu şehirlerden yalnızca ikisi. Metz bugün hem bir turizm hem de bir ticaret ve ekonomi merkezi olarak öne çıkıyor. Nancy ise bir üniversite şehri ve dünyanın dört bir yanından öğrencilerin akademik kariyer yaptığı, köklü üniversitelere sahip. Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı, Metz ve Nancy şehirlerine yapılan uçuşları karşılıyor. Şehir merkezleri ve otel bölgelerinden havalimanına iki ulaşım yöntemiyle transfer sağlanabiliyor.

Otobüs

Metz ve Nancy şehir merkezleri ile şehirlerin merkezi pek çok noktasından, özel bir işletmeye ait havalimanı servis araçları kalkıyor. Dilerseniz siz de bu araçlardan yararlanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmanız gereken araçlar hakkında bilgilere Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'nın resmi internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Taksi

Havalimanı transferlerinde bir diğer seçeneğiniz de taksiler. Metz şehir merkezinden yarım saat, Nancy şehir merkezindense 40 dakika içinde taksiyle Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'na seyahat edebilirsiniz.

Budapeşte Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı

Orta Avrupa ülkelerinden Macaristan, AB, NATO, OECD gibi topluluklarda bulunan, hem diplomasi hem de turizm trafiği son derece yoğun ülkelerden biri. Özellikle özenle korunmuş tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle göz kamaştıran Macaristan’ın başkenti Budapeşte, her yıl dünyanın hemen her yerinden ziyaretçi akınına uğruyor. Bu yoğunluğu, Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı yönetiyor. Havalimanından şehir merkezine ve otel bölgelerine transferler için birkaç seçenek arasından tercih yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Budapeşte seyahatinide de eşlik etmek üzere sizleri bekliyor. Aerobilet ana sayfasında yer alan transfer sekmesine tıklayarak, buradan Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı ile otelinizi ya da transferinizi gerçekleştirmek istediğiniz transfer bölgesini seçebilir, transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Gidiş - dönüş ya da tek yön havalimanı transfer rezervasyonlarınızı buradan yapabilirsiniz. Sorularınız ve alternatif transfer talepleriniz için Aerobilet destek hattını 24 saat dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Otobüs

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için şehir otobüslerini kullanabilirsiniz. 100E ve 200E kodlu otobüslerle yapacağınız transferlerde şehrin merkezi noktalarını izleyerek gidilen güzergahlarda, gitmek istediğiniz yere yakın duraklarda inebilir, transferinizi bu şekilde ucuza getirebilirsiniz. Ucuz uçak bileti ile havalimanı transferinizi uygun fiyatlı olarak yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Taksi

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine taksiyle de gidebilirsiniz. 35 ila 40 dakika içerisinde taksiyle havalimanından şehir merkezine yapacağınız transferi tamamlayabilirsiniz.