Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Navoi - Bergerac uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Navoi Havalimanına Ulaşım

Navoi Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Navoi Havalimanı

Orta Asya Türk devletlerinden biri olan Özbekistan, yedi bağımsız Türk devleti arasında yer alıyor. Özbek Hanlığı’nın 1313 yılındaki kuruluşuyla bugünkü bağımsız Özbekistan’ın temelleri atılmış oldu. Özbekistan ekonomisinin önemli bir kısmını sanayi ve üretim oluşturuyor olsa da tarihi ve kültürel yapısıyla turizm için de ideal destinasyonlar oluşturuyor. Örneğin, adını 15’inci yüzyılda yaşamış ünlü şair Ali Şir Nevai’den alan Navoi (Nevai) şehri de bunlardan biri. Modern kent yaşamı içerisinde sanayi ve üretimin yanı sıra tarihi yerleriyle de dikkati çeken Navoi, aslında doğalgaz üretim tesisleriyle ülke ekonomisine önemli kazançlar sağlıyor. Navoi Havalimanı, şehrin uçuşlarını yönetiyor. Şehir merkezinden havalimanı transferleri için ulaşım alternatifleri arasında iki seçenek öne çıkıyor.

Minibüs

Şehir merkezinden Navoi Havalimanı’na minibüsle gidebilirsiniz. Sabah 06.00 ile akşam 19.00 arasında çalışan minibüslerle havalimanına transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Navoi şehir merkezinden Navoi Havalimanı’na gitmek için taksiye de binebilirsiniz. Taksiyle yaklaşık 35 dakika içerisinde şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bergerac Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Bergerac Dordogne Périgord Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Bergerac Dordogne Périgord Havalimanı

Fransa, birbirinden güzel tarihi yapıları, doğal güzellikleri ve büyüleyici, ikonik anıtlarıyla göz dolduruyor. Dünyanın en fazla ziyaretçi çeken ve sıklıkla ziyaret edilen ülkesi olma unvanını taşıyan ülke, kendine özgü kültürü, tarihi zenginlikleri ve uluslararası fuarları, moda etkinlikleri ve daha pek çok organizasyonlarıyla öne çıkıyor. Doğal güzelliklerinin tarih ve kültür miraslarıyla bir araya geldiği, eşsiz manzaralara sahip şehirler ve kasabalarsa, seyahat tutkunlarının son derece yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Bunlardan biri de kuşkusuz ki ülkenin güneybatı illerinden Dordogne'a bağlı Bergerac kasabası. Bu kasaba, Dordogne Nehri kıyısına kurulu, kale ve eski yerleşimleriyle sizi geçmişe doğru bir yolculuğa çıkaracak görüntüler sergiliyor. Şehre Bergerac Dordogne Périgord Havalimanı üzerinden seyahat edilebiliyor. Havalimanından şehir merkezine, otellere ve transfer bölgelerine gidebilmek için iki ulaşım seçeneğinden biri değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet'le çıkacağınız birbirinden keyifli ve hesaplı seyahatleri Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu cazip transfer tarifeleri ile taçlandırabilirsiniz. Lüks, konforlu ve güvenli transferlerin adresi Aerobilet transfer hizmetleri ile Bergerac seyahatinizde Bergerac Dordogne Périgord Havalimanı'ndan otelinize, kent merkezine veya farklı transfer bölgelerine seyahat edebilir, gidiş dönüş ya da tek yön transfer hizmetlerinizi Aerobilet güvencesine bırakabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sorularınız için Aerobilet destek hattından transfer yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Taksi

Bergerac Dordogne Périgord Havalimanı'ndan taksiyle ayrılabilir ve transfer süreciniz için taksi seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Havalimanından 10 dakika içerisinde şehir merkezine seyahat edebilirsiniz.