Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Navoi - Hammamet uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Navoi Havalimanına Ulaşım

Navoi Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Navoi Havalimanı

Orta Asya Türk devletlerinden biri olan Özbekistan, yedi bağımsız Türk devleti arasında yer alıyor. Özbek Hanlığı’nın 1313 yılındaki kuruluşuyla bugünkü bağımsız Özbekistan’ın temelleri atılmış oldu. Özbekistan ekonomisinin önemli bir kısmını sanayi ve üretim oluşturuyor olsa da tarihi ve kültürel yapısıyla turizm için de ideal destinasyonlar oluşturuyor. Örneğin, adını 15’inci yüzyılda yaşamış ünlü şair Ali Şir Nevai’den alan Navoi (Nevai) şehri de bunlardan biri. Modern kent yaşamı içerisinde sanayi ve üretimin yanı sıra tarihi yerleriyle de dikkati çeken Navoi, aslında doğalgaz üretim tesisleriyle ülke ekonomisine önemli kazançlar sağlıyor. Navoi Havalimanı, şehrin uçuşlarını yönetiyor. Şehir merkezinden havalimanı transferleri için ulaşım alternatifleri arasında iki seçenek öne çıkıyor.

Minibüs

Şehir merkezinden Navoi Havalimanı’na minibüsle gidebilirsiniz. Sabah 06.00 ile akşam 19.00 arasında çalışan minibüslerle havalimanına transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Navoi şehir merkezinden Navoi Havalimanı’na gitmek için taksiye de binebilirsiniz. Taksiyle yaklaşık 35 dakika içerisinde şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hammamet Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Enfidha-Hammamet Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Enfidha-Hammamet Havalimanı

Tunus, Kuzey Afrika’da bulunan ve Akdeniz kıyılarında yer alan bir ülke. Tarihte Endülüslü Müslümanlara ev sahipliği yapmış olan Tunus, bu bakımdan Endülüs mimarisi ve geleneklerinin izlerini hala şehirlerinde taşımaya devam ediyor. Ülkenin turistik şehirlerinden biri de Hammamet. Hammamet, ülkenin aynı zamanda en eski turizm merkezlerinden biri olarak da biliniyor. Enfidha-Hammamet Havalimanı, şehrin hava trafiğini yönetiyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşımda birkaç farklı ulaşım seçeneği arasından seçim yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşlarınızın öncesi ve sonrasında, havalimanı ile oteller veya sistemde belirlenmiş olan transfer bölgeleri arasındaki transfer süreçlerinizi planlarken daima yanınızda. Siz de Aerobilet’in sunduğu havalimanı transfer tarifelerini değerlendirebilir, Enfidha-Hammamet Havalimanı’ndan otelinize ya da şehir merkezine güvenli, lüks ve konforlu bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Transfer yetkililerine destek@aerobilet.com adresinden veya destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Şehir hatları otobüsleri havalimanı transferlerinde de kullanılabiliyor. Dilerseniz Enfidha-Hammamet Havalimanı’ndan Enfidha veya Hammamet kent merkezlerine transferlerinizi otobüslerle sağlayabilirsiniz.

Taksi

Enfidha-Hammamet Havalimanı’ndan taksiyle havalimanı transferlerinizi sağlayabilirsiniz. Taksiyle Enfidha kent merkezine 15 dakikada, Hammamet şehir merkezine ise 40 dakika içerisinde varabilirsiniz.