Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Omsk - Niş RS uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Omsk Havalimanına Ulaşım

Omsk Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Omsk Havalimanı

Avrasya’da bulunan ve dünyanın en geniş yüzölçümüne sahip şehri olan Rusya, kendine özgü kültürü ve özellikle çarlık döneminden gelen çarpıcı tarihi dokusuyla kültür turizmi başta olmak üzere turizmin farklı alanlarında yoğun ziyaretçi çekiyor. Bununla birlikte diplomasi ve ticaret açısından da hava trafiği yaşayan Rusya’da turizmin ve ticaretin önemli şehirlerinden biri Sibirya federal bölgesi sınırlarında yer alan Omsk. Tarihin bir döneminde geçici olarak Rusya’nın başkenti de olmuş olan Omsk, altın yatakları, Çarlık Rusyası’ndan kalan tarihi binaları ve eserleriyle dikkati çekiyor. Omsk Havalimanı şehrin uçuşlarını yönetiyor. Omsk şehir merkezinden veya şehrin diğer bölgelerinden havalimanı transferlerinde kullanılabilecek bazı seçenekler bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın farklı yerlerinde havalimanı transfer tarifeleriyle sizleri en konforlu ve lüks şekilde ağırlamaya devam ediyor. Omsk Havalimanı’na ulaşım için siz de Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu transfer tarifelerini inceleyebilir, güvenli, hızlı ve transfer ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde karşılayarak, transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet’in transfer ekranını ziyaret edin; buradan rezervasyonlarınızı tek yön ya da gidiş dönüş planlama fırsatını elde edin. Sorularınız veya farklı transfer talepleriniz için Aerobilet destek hattını 24 saat boyunca arayabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanı transferleri için bir diğer alternatifiniz de Omsk şehir merkezinden otobüse binmek. 60 numaralı şehir hatları otobüsüne binerek, Omsk Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Taksi

Omsk Havalimanı’na taksiyle de gidebilirsiniz. Omsk şehir merkezinden taksiyle havalimanı transferinizi 15 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Niş RS Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Niş Constantine the Great Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Niş Constantine the Great Havalimanı

Geçmişte Karadağ ile devlet birliği kuran ancak 2006 yılında Karadağ’ın bu birlikten ayrılmasıyla devlet birliğinden geriye kalan hukuki sorumlulukları tek başına sürdürmeye devam eden Sırbistan, Balkan ülkelerinden biri olarak, tarihi ve doğal güzelliklerin bir arada bulunduğu destinasyonlara sahip. Romalılardan Macarlara ve oradan Osmanlı hakimiyetine giren topraklarında tüm bu hükümdarlıkların izlerini taşıyan Sırbistan’da, tarihi güzellikleriyle dikkati çeken şehirler arasında Niş de bulunuyor. Niş, Sırbistan’ın güney kesiminde yer alıyor. Ülkenin en büyük ve en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olan Niş’in hava trafiğine Niş Constantine the Great Havalimanı hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek için bir seçenek değerlendirilebiliyor.

Taksi

Niş Constantine the Great Havalimanı’ndan Niş şehir merkezine yapacağınız yolcu transferlerinde taksi alternatifini kullanabilirsiniz. Taksiyle yaklaşık 15 dakika içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.