Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Paderborn - Al Ain uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Paderborn Havalimanına Ulaşım

Paderborn Lippstadt Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Paderborn Lippstadt Havalimanı

Almanya, Orta Avrupa’da Kuzey Denizi ve Baltık Denizi’ne kıyıları bulunan, bir Avrupa Birliği ülkesi. Schengen Bölgesi’nde yer alan ülke, uluslararası önemli ekonomi işbirlikleri ve organizasyonların bir parçası olması bakımından diplomasi ve ticaret trafiği yoğun bir ülke. Bununla birlikte Avrupa Birliği’nin de en kalabalık ülkesi olarak dikkati çekiyor. Yoğun göç alan bir ülke olan Almanya, aynı zamanda dört mevsim turizm trafiği de alıyor. Hem metropolleri hem de kasabalarında tarihi ve doğal güzellikleri göz kamaştırıyor. Bu bakımdan doğa ve kültür turizminin pek çok popüler destinasyonuna da ev sahipliği yapıyor. Ülkenin kuzey şehirlerinden biri olan Paderborn da kültür turizmi için en cazip şehirlerden biri. Paderborn Katedrali’nin bulunduğu bölgeden çıkan kaynaklarla beslenen Pader Nehri’nin geçtiği şehir, tarihi yerleri ve Almanya’nın geleneksel Orta Çağ mimarisinin sergilendiği yerleşimleriyle dikkati çekiyor. Paderborn Lippstadt Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta hizmet veriyor. Paderborn’da havalimanı transferlerini sağlayan birkaç farklı ulaşım seçeneği bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Paderborn şehir merkezi ve otel bölgelerinden Paderborn Lippstadt Havalimanı’na transfer sağlamanın en güvenli ve konforlu yolu Aerobilet transfer hizmetlerinde sizleri bekliyor. Transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak birbirinden cazip transfer seçenekleri arasından siz de Paderborn Lippstadt Havalimanı’na ulaşım için size en uygun gelen transfer tarifesini değerlendirebilirsiniz. Tek yön veya gidiş dönüş transfer süreçlerinizi seyahatinizin öncesinde planlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Aerobilet destek hattında transfer yetkilileri günün her saati sorularınız ve rezervasyonlar için destek almanız adına sizleri bekliyor olacak.

Otobüs

Havalimanı transferleriniz için bir başka seçeneğiniz de şehir otobüsleri. Paderborn Lippstadt Havalimanı’na ulaşım için merkezi tren istasyonundan geçen S60 ve 460 numaralı otobüsleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca NE16 numaralı gece ekspresi otobüsüyle de yine havalimanı transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tren

Paderborn şehir merkezinden trenle de havalimanı transferlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün. Hem şehirden hem de çevredeki pek çok destinasyondan trenle Paderborn’a gelebilir buradan Paderborn Lippstadt Havalimanı’na ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Paderborn Lippstadt Havalimanı’na taksiyle ulaşım sağlamayı da tercih edebilirsiniz. 25 dakika içerisinde taksiyle şehir merkezinden havalimanına gidebilirsiniz.

Al Ain Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Al Ain Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Al Ain Havalimanı

Birleşik Arap Emirlikleri, Orta Doğu'da Arap Yarımadası'nda bulunuyor. 7 emirlikten oluşan ülke, son yıllarda artan yatırımlarla turizm ve ticaret konusunda çok önemli bir merkez haline geldi. Bu da Birleşik Arap Emirlikleri'nin her iki alanda da son derece yoğun ziyaretçi trafiği yaşıyor olmasının başlıca nedeni olarak dikkati çekiyor. Lüks ve görkemli turizm işletmeleri, gökdelenleri ve daha pek çok göz kamaştıran yapılarıyla öne çıkan Birleşik Arap Emirlikleri'nin 7 emirliğinden biri olan Abu Dabi de bu rotalardan yalnızca biri. Ancak Abu Dabi bir başka özelliğiyle daha ziyaretçi akınına uğruyor. O da tarihi yaklaşık 4 bin yıla uzanan sit alanlarıyla ünlü Al Ain şehrinin Abu Dabi Emirliği'nde bulunuyor olması. Al Ain eski yerleşimleri ve kaleleriyle göz dolduruyor. Al Ain Havalimanı, tarih tutkunlarını karşılamaya devam ediyor. Havalimanından şehir merkezine yapılan havalimanı transferleri iki farklı şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Otobüs

Al Ain Havalimanı'nda seferlerin ardından yolcu çıkışındaki duraklarda şehir otobüsleri yolcuları bekliyor. Siz de dilerseniz buradan otobüslerle şehir merkezine veya farklı istikametlere seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Al Ain şehir merkezine ya da otelinize gidebilmek için Al Ain Havalimanı'ndan taksiye binmeyi de düşünebilirsiniz. Taksiyle şehir merkezine yaklaşık yarım saat içerisinde varabilirsiniz.