Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Perigueux - Hannover uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Perigueux Havalimanına Ulaşım

Périgueux - Bassillac Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Périgueux - Bassillac Havalimanı

Sınırları denizaşırı topraklara kadar uzanan ve tarihte dünyanın gördüğü en büyük imparatorluklardan birine sahip olan Fransa, Avrupa'nın batısında, Atlantik Okyanusu kıyılarında bulunuyor. Her yıl milyonlarca kişinin farklı turizm alanlarında ziyaret ettiği şehir, doğa turizminden deniz turizmine, kültür turizminden fuar turizmine çok geniş bir yelpazede ziyaretçi alıyor. Özellikle dünya çapında üne kavuşmuş tarihi anıtlarıyla göz dolduran ülke, 26 yönetim bölgesine ayrılıyor. Bu yönetim bölgelerinin her birinde birbirinden farklı seyahat tecrübeleri edinme fırsatı doğuyor. Fransa'nın bu yönetim bölgelerinden biri de Nouvelle-Aquitaine. Hem Fransa'nın hem de bölgenin en tanınmış şehirlerinden biri olan Périgueux, şehir siluetini oluşturan ikonik yapıları ve neredeyse tamamı eski yerleşimlerden oluşan şehir planıyla daha çok tarih tutkunlarının uğrak rotası olarak biliniyor. Özellikle 1120 yılında inşa edilen Saint Front Katedrali, şehrin simgesi haline gelmiş durumda. Şehrin içinden geçen Isle Nehri ve bu nehrin üzerinde uzanan Saint Georges Köprüsü de yine ziyaretçilere muhteşem görüntüler sunuyor. Périgueux - Bassillac Havalimanı aracılığıyla şehre pek çok turist akın ediyor. Şehirdeki havalimanı transferleri için bir ulaşım seçeneği kullanılabiliyor.

Taksi

Périgueux - Bassillac Havalimanı'na gidebilmek için otelinizden veya şehir merkezinden taksi çağırabilirsiniz. Taksiyle şehir merkezinden yapacağınız havalimanı transferlerini 20 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Hannover Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hannover Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hannover Havalimanı

Almanya, Orta Avrupa’da bulunan ve turizmin çeşitli alanlarında özellikle öne çıkan destinasyonlarıyla dikkati çeken bir ülke. Eğitim ve kültür turizmi ile diplomasi trafiği son derece yoğun olan Almanya, üniversite şehirleri, tarihi yerleri ve NATO, Birleşmiş Milletler, G8 gibi topluluklara üye olması bakımından bazı şehirlerinde yoğun uçuş trafiği yaşıyor. Bununla birlikte Almanya fuar turizminin de kalbi sayılabilecek Hannover ile belli dönemlerde uluslararası ziyaretçi akınına uğruyor. Hannover, dünyanın dört bir yanından katılım yapılan, büyük organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Hannover’ın hava trafiğinden Hannover Havalimanı sorumlu. Havalimanından yapılan yolcu transferlerinde pek çok farklı yönteme başvurulabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Almanya’ya yaptığınız seyahatlerde de yanınızda. Hannover Havalimanı’na indiğinizde gitmek istediğiniz transfer bölgelerine veya otelinize kadar, vakit kaybetmeden ve üstelik transfer ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir transfer aracıyla ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet’in transfer ekranından inceleyebileceğiniz transfer tarifeleri, sizlere transferleriniz için çok cazip seçenekler sunuyor olacak. Siz de bir an önce rezervasyonlarınızı yapabilir, dilediğiniz zaman Aerobilet destek hattını arayarak sorularınızı transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Hannover Havalimanı’ndan şehir hatları otobüsleriyle Hannover şehir merkezine gidebilmek mümkün. 470 numaralı otobüsle Langenhagen Zentrum Station adı verilen merkezi tren istasyonuna kadar transfer sağlayabilirsiniz.

Tren

Hannover Havalimanı’nın Terminal C binasından S5 tren hattına binebilir, şehir merkezindeki Langenhagen Zentrum Station merkezi tren istasyonuna gidebilirsiniz. İstasyonda her yarım saatte bir tren bulabilirsiniz.

Taksi

Hannover’daki otelinize veya diğer farklı bölgelere taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Hannover Havalimanı’ndan taksiyle 25 dakika içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.