Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Phuket - Hannover uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Phuket Havalimanına Ulaşım

Phuket Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Phuket Uluslararası Havalimanı

Tayland’ın dünyaca ünlü turistik adası Phuket, doğal güzellikleriyle her yıl milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Adaya yapılan seferlerin düzenlendiği Phuket Uluslararası Havalimanı Phuket’in merkezine yaklaşık 29 kilometrelik bir mesafede bulunuyor. Havalimanına ulaşım için Phuket’in merkezinden birkaç farklı araç tercih edilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet, seyahatlerinizin tüm detaylarını aynı kanal üzerinden planlayabilmeniz için uçak ve otel seçeneklerinin yanında lüks, güvenilir ve hesaplı transfer hizmetleri de sunuyor. Dilerseniz Phuket seyahatinizde de Phuket Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için otelinizden ya da Aerobilet transfer sayfasında belirlenmiş transfer bölgelerinden kolaylıkla ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Transfer sayfasından anında rezervasyonlarınızı yapabilir, merak ettikleriniz ve talepleriniz için Aerobilet destek hattından transfer yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Otobüs

Phuket Uluslararası Havalimanı otobüsleri, Phuket şehir merkezinden (Phuket Town) havalimanına yolcu transferleri yapıyor. Dilerseniz otobüse binerek, havalimanına seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden Phuket Uluslararası Havalimanı’na gitmek için taksi seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Yaklaşık 29 kilometre uzaklıkta bulunan şehir merkezinden havalimanına 53 dakikada varabilirsiniz.

Hannover Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hannover Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hannover Havalimanı

Almanya, Orta Avrupa’da bulunan ve turizmin çeşitli alanlarında özellikle öne çıkan destinasyonlarıyla dikkati çeken bir ülke. Eğitim ve kültür turizmi ile diplomasi trafiği son derece yoğun olan Almanya, üniversite şehirleri, tarihi yerleri ve NATO, Birleşmiş Milletler, G8 gibi topluluklara üye olması bakımından bazı şehirlerinde yoğun uçuş trafiği yaşıyor. Bununla birlikte Almanya fuar turizminin de kalbi sayılabilecek Hannover ile belli dönemlerde uluslararası ziyaretçi akınına uğruyor. Hannover, dünyanın dört bir yanından katılım yapılan, büyük organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Hannover’ın hava trafiğinden Hannover Havalimanı sorumlu. Havalimanından yapılan yolcu transferlerinde pek çok farklı yönteme başvurulabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Almanya’ya yaptığınız seyahatlerde de yanınızda. Hannover Havalimanı’na indiğinizde gitmek istediğiniz transfer bölgelerine veya otelinize kadar, vakit kaybetmeden ve üstelik transfer ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir transfer aracıyla ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet’in transfer ekranından inceleyebileceğiniz transfer tarifeleri, sizlere transferleriniz için çok cazip seçenekler sunuyor olacak. Siz de bir an önce rezervasyonlarınızı yapabilir, dilediğiniz zaman Aerobilet destek hattını arayarak sorularınızı transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Hannover Havalimanı’ndan şehir hatları otobüsleriyle Hannover şehir merkezine gidebilmek mümkün. 470 numaralı otobüsle Langenhagen Zentrum Station adı verilen merkezi tren istasyonuna kadar transfer sağlayabilirsiniz.

Tren

Hannover Havalimanı’nın Terminal C binasından S5 tren hattına binebilir, şehir merkezindeki Langenhagen Zentrum Station merkezi tren istasyonuna gidebilirsiniz. İstasyonda her yarım saatte bir tren bulabilirsiniz.

Taksi

Hannover’daki otelinize veya diğer farklı bölgelere taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Hannover Havalimanı’ndan taksiyle 25 dakika içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.