Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Phuket - Quimper uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Phuket Havalimanına Ulaşım

Phuket Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Phuket Uluslararası Havalimanı

Tayland’ın dünyaca ünlü turistik adası Phuket, doğal güzellikleriyle her yıl milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Adaya yapılan seferlerin düzenlendiği Phuket Uluslararası Havalimanı Phuket’in merkezine yaklaşık 29 kilometrelik bir mesafede bulunuyor. Havalimanına ulaşım için Phuket’in merkezinden birkaç farklı araç tercih edilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet, seyahatlerinizin tüm detaylarını aynı kanal üzerinden planlayabilmeniz için uçak ve otel seçeneklerinin yanında lüks, güvenilir ve hesaplı transfer hizmetleri de sunuyor. Dilerseniz Phuket seyahatinizde de Phuket Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için otelinizden ya da Aerobilet transfer sayfasında belirlenmiş transfer bölgelerinden kolaylıkla ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Transfer sayfasından anında rezervasyonlarınızı yapabilir, merak ettikleriniz ve talepleriniz için Aerobilet destek hattından transfer yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Otobüs

Phuket Uluslararası Havalimanı otobüsleri, Phuket şehir merkezinden (Phuket Town) havalimanına yolcu transferleri yapıyor. Dilerseniz otobüse binerek, havalimanına seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden Phuket Uluslararası Havalimanı’na gitmek için taksi seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Yaklaşık 29 kilometre uzaklıkta bulunan şehir merkezinden havalimanına 53 dakikada varabilirsiniz.

Quimper Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Quimper - Cornouaille Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Quimper - Cornouaille Havalimanı

Batı Avrupa'da, dünyanın en fazla ziyaretçi çeken ve her sezon farklı turizm alternatifleriyle cazip seyahat tecrübeleri vadeden Fransa, tarihi yerleri, tarihi eserler ve sanat eserleri bakımından son derece zengin, uluslararası üne sahip müzeleri, kayak merkezleri ve daha pek çok güzellikleriyle tanınıyor. Avrupa Birliği'nin kurucu ülkeleri arasında yer alan Fransa, her ne kadar diplomasi, ticaret ve ekonomi bakımından büyük işbirlikleri ve oluşumlar içerisinde bulunsa da en yoğun ziyaretçi trafiğini kültür turizmi aracılığıyla sağlıyor. Ülkenin tüm yönetim bölgeleri farklı seyahat tecrübeleriyle son derece keyifli rotalar vadediyor. Bretonya yönetim bölgesi de Fransa'nın batısında bir yarımadayı kapsıyor ve Kelt Denizi ile Biskay Körfezi'ne bakan muhteşem kıyıları bulunuyor. Bununla birlikte yarımadanın iç kesimlerinde yer alan Quimper şehri, L'Odet ve Le Steir nehirlerinin birleşim noktasında yer alıyor. Tarihi dokusuyla Kelt kültürü ve Orta Çağ mimarisinin barok stilinin en cazip örneklerini gözler önüne seren Quimper, Romanesk yerleşimleri, 13 ve 16'ncı yüzyıllar arasında inşa edildiği bilinen barok binalarıyla ziyaretçileri zamanda yolculuğa çıkarıyor. Quimper - Cornouaille Havalimanı, şehre yapılan uçuşları karşılıyor. Quimper şehir merkezine veya otellerine gidebilmek için havalimanından iki alternatif kullanılabiliyor.

Otobüs

Quimper şehir merkezine seyahat edebilmek için Quimper - Cornouaille Havalimanı'ndan yerel otobüs hatlarını değerlendirebilirsiniz. 25 numaralı otobüsle şehir merkezine kadar transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Quimper - Cornouaille Havalimanı'ndan çıkışta, taksileri görebilirsiniz. Buradan taksiyle 15 dakikada şehir merkezine gidebilirsiniz.