Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Poitiers - Majuro uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Poitiers Havalimanına Ulaşım

Poitiers Biard Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Poitiers Biard Havalimanı

Doğal, kültürel ve tarihi bakımdan son derece zengin miraslar taşıyan, bu bakımdan dünyanın en yoğun ziyaretçi alan ülkelerinden biri olan Fransa, Batı Avrupa'da bulunuyor. Tarihi dokusunu özellikle bazı kesimlerde büyüleyici bir doğa ile bir araya getiren, ortaya muhteşem şehir panoramaları sunan ülke, uluslararası platformda oldukça büyük bir ilgiyle karşılaşıyor. Gösterişli Orta Çağ kaleleri, eski yerleşimleri ve görkemli anıtlarıyla tarih tutkunlarını bir mıknatıs gibi çeken Fransa'nın 26 idari bölgesi bulunuyor. Bu idari bölgelerde birbirinden çarpıcı kültür turizmi destinasyonları ziyaretçileri karşılıyor. Bunlardan biri de Nouvelle-Aquitaine yönetim bölgesinde bulunan Poitiers şehri olarak biliniyor. Şehir, Clain Nehri üzerine kurulu bulunuyor. Orta Çağ'da kurulmuş olan şehir merkezi ve bu merkezi çevreleyen Romanesk mimarinin en güzel örnekleri ilgi uyandırıyor. Poitiers şehrine Poitiers Biard Havalimanı aracılığıyla seyahat edilebiliyor. Havalimanı transferleri içinse, şehir merkezi ve şehirdeki farklı bölgelerden iki yerel ulaşım seçeneği kullanılabiliyor.

Otobüs

Poitiers Biard Havalimanı'nın servis araçları şehir merkezinden yolcu transferleri sağlıyor. Dilerseniz havalimanı servis araçlarıyla transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Poitiers şehir merkezi veya otelinizden taksi çağırabilir ve taksiyle Poitiers Biard Havalimanı'na gidebilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına transferinizi 15 dakikada gerçekleştirebilirsiniz.

Majuro Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Amata Kabua Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Amata Kabua Uluslararası Havalimanı

Marshall Adaları, Avustralya ile birlikte Okyanusya’yı oluşturan takımada ülkelerinden biri olarak Hint Okyanusu’nda bulunuyor. Dünyanın önemli su sporları ve dalış merkezi olarak bilinen ülkede, başkent Majuro ülkenin en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olarak dikkati çekiyor. Adını, ülkenin ilk devlet başkanı Amata Kabua’dan alan Amata Kabua Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 13 kilometre mesafede yer alıyor. Havalimanından şehir merkezi ve otellere gitmek için bir yerel ulaşım yönteminden yararlanılabiliyor.

Taksi

Amata Kabua Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da otelinize gidebilmek için taksiye binebilirsiniz. Yaklaşık 15 dakikada havalimanından şehir merkezine transferinizi yapabilirsiniz.