Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Poprad Tatry - Doha uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Poprad Tatry Havalimanına Ulaşım

Poprad-Tatry Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Poprad-Tatry Havalimanı

Orta Avrupa’nın kültür turizmi bakımından en popüler ülkelerinden biri olan Slovakya, 5’inci yüzyılda Slav halklarının temellerini attığı bir tarihe sahip. Ardından Osmanlı ve Avusturya - Macaristan imparatorluklarının hüküm sürdüğü Slovakya, tüm bu uygarlıklardan geriye kalan, büyüleyici bir tarihi dokuya sahip. Eski yerleşimlerin bulunduğu, tarihi binaları ve doğasıyla göz kamaştıran şehirlerden biri de Poprad. Poprad ülkenin kuzeyinde yer alıyor. Şehirle yapılan uçuş trafiğini Poprad-Tatry Havalimanı yönetiyor. Havalimanına gidebilmek için otelinizden ve şehrin diğer bölgelerinden iki seçeneğiniz bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri ile seyahatlerinizin transfer sürecini daima lüks, konforlu ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Slovakya seyahatleriniz de Aerobilet’le güvence altında olacak. Poprad şehir merkezinden veya otelinizden Poprad-Tatry Havalimanı’na kolaylıkla gidebilir, seyahatinizin transfer sürecini çok önceden planlayarak, ulaşımı dert etmemeyi tercih edebilirsiniz. Transfer ihtiyaçlarınızı en lüks şekilde karşılama fırsatını bulabilirsiniz. Aerobilet’in transfer sayfasına giderek, buradan rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi alabilmek için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Taksi

Poprad-Tatry Havalimanı’na taksiyle gitmeyi de düşünebilirsiniz. Havalimanına ulaşım için şehir merkezinden taksiye bindiğinizde, yaklaşık 10 dakika içerisinde havalimanında olabilirsiniz.

Doha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hamad Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hamad Uluslararası Havalimanı

Hamad Uluslararası Havalimanı, Katar’ın başkenti ve ülkenin en büyük şehri olan Doha’da yer alıyor. Şehir merkezinden 14 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanı, gittikçe büyüyen ticaret ve turizm merkezi olan Doha’da uçuş yoğunluğunu karşılıyor. Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine transfer sağlayabilmek için üç seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri dünyanın dört bir yanında havalimanları ve şehir merkezleri arasındaki transferleri, lüks, hesaplı ve güvenilir birer seyahat tecrübesine dönüştürüyor. Doha’da da Hamad Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenin en konforlu yolunu Aerobilet sağlıyor. Aerobilet transfer hizmetleriyle dilerseniz bireysel transfer tarifelerinden yararlanabilir, transfer sayfası üzerinden rezervasyonlarınızı anında gerçekleştirebilirsiniz. Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan Aerobilet transfer hizmetlerinin belirlediği transfer bölgelerine ya da otelinize kadar transfer araçlarıyla gidebilirsiniz.

Otobüs

Doha’da şehir içi ulaşımda hizmet veren otobüs ve taksiler, Katar devletine ait Mowasalat adlı transfer hizmetleri işletmesi adı altında çalışıyor. Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine seyahat etmek için dilerseniz Mowasalat’ın otobüslerine binebilir, otobüs içerisinde Karwa adı verilen elektronik karttan satın alarak transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sınırlı ve sınırsız Karwa kartlardan dilediğinizi satın alabilir, sınırlı kartla 2 defa, sınırsız kartla gün boyu şehir içi ulaşımı kullanabilirsiniz.

Taksi

Katar devletine ait Mowasalat transfer hizmetleri işletmesi altında çalışan taksilerle Hamad Havalimanı’ndan Doha şehir merkezine seyahat edebilirsiniz. Ödemeyi yalnızca Katar Riyali olarak kabul eden taksilerle dilerseniz seyahatiniz öncesinde pazarlık edebilirsiniz. Yaklaşık 17 dakikada taksiyle Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine inebilirsiniz.