Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Quimper - Tureyf uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Quimper Havalimanına Ulaşım

Quimper - Cornouaille Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Quimper - Cornouaille Havalimanı

Fransa, tarihi güzelliklerinin kökeni çok eskilere dayanan, dünyanın en çok ilgi gösterilen ve merak edilen tarihi bölgelerine ev sahipliği yapan bir ülke. Avrupa Birliği ülkelerinden biri olan ve bu ülkeler arasında en geniş sınırlara sahip olan ülke olarak bilinen Fransa'nın ikonik hale gelen gösterişli anıtları, yönetim binaları, sarayları ve döneminin geleneksel mimarisini yansıtan yerleşimleri göz kamaştırıyor. 26 yönetim bölgesine ayrılmış olan ülkenin, her bir yönetim bölgesi birbirinden cazip seyahat rotaları içeriyor. Kelt Denizi ve Biskay Körfezi'ne bakan bir yarımadayı kapsayan Bretonya da bu yönetim bölgeleri arasında bulunuyor. Yönetim bölgesinin şehirlerinden biri olan Quimper, Le Steir ve L'Odet nehirlerinin birleşim noktasına kurulu, tarihi ve doğal güzelliklerle çevrili bir şehir olarak biliniyor. Özellikle 11'inci yüzyılın rustik atmosferi ve Romanesk mimari çizgilerini taşıyan, tam bir Kelt yerleşimi olarak ziyaretçilerin karşısına çıkan Quimper, ayrıca 13 ve 16'ncı yüzyıllar arasındaki barok mimarinin de özgün örneklerine ev sahipliği yapıyor. Tüm bu tarihi bölgeleri ve eserleri görebilmek için Quimper - Cornouaille Havalimanı üzerinden şehre ulaşım sağlamak gerekiyor. Şehirde otellerden ve transfer bölgelerinden havalimanına gidebilmek için iki alternatif arasından seçim yapılabiliyor.

Otobüs

Quimper'de şehir hatları otobüsleri, havalimanı transferleri için de kullanılabiliyor. 25 numaralı şehir otobüsüyle siz de şehir merkezinden Quimper - Cornouaille Havalimanı'na seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Quimper'de havalimanı transferlerinin bir diğer yöntemi de taksiye binmek. Taksiyle şehir merkezinden Quimper - Cornouaille Havalimanı'na 15 dakika içerisinde ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.

Tureyf Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tureyf Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tureyf Havaalanı

Tureyf, Arap Yarımadası’nın Irak ve Ürdün’le olan sınırında bulunan yönetim bölgesi Kuzey Sınır Bölgesi’nin şehirlerinden biri. Tureyf Havaalanı da bu şehre yapılan uçuşları karşılayarak, yalnızca yurt içi uçuşlara hizmet veriyor. Tureyf Havaalanı’ndan otelinize ya da şehir merkezine gitmenizin iki yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın pek çok yerinde havaalanları ile oteller arasındaki mesafeleri konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Tureyf Havaalanı’ndan otelinize giderken dilerseniz siz de Aerobilet transfer hizmetlerinin birbirinden cazip tarifelerinden yararlanabilirsiniz. Aerobilet transfer sayfasından tarifeleri inceleyerek, seçiminizi yapabilirsiniz. Tarifeler görüntülenemiyorsa, Aerobilet transfer yetkilileriyle destek hattı üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

Tureyf Havaalanı ile şehir merkezi arası yaklaşık 12 kilometre kadar tutuyor. Bu mesafeyi taksiyle 13 dakikada katedebilirsiniz.