Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Rennes - Akra uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Rennes Havalimanına Ulaşım

Rennes Bretagne Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Rennes Bretagne Havalimanı

Fransa, Avrupa Birliği'nin kurucu üyelerinden ve daha pek çok uluslararası organizasyon ve işbirliği içerisindeki ülkelerden biri olarak, ekonomi ve diplomasi alanında öne çıkan bir ülke. Bununla birlikte kuşkusuz ki dünyanın en cazip rotaları arasında yer alarak, özellikle çiftlerin vazgeçilmez romantizm merkezi olma özelliğini uzun yıllardır koruyor. Dünyanın en çok tanınan pek çok tarihi yapısından bir kısmı Fransa'da bulunuyor. Köklü tarihi ve kendine özgü kültürü ile seyahatseverlerce ilgi çekici bir ülke olan Fransa, aynı zamanda köklü üniversiteleri ile dünyanın dört bir yanından öğrencilerin tercih ettiği bir ülke olarak da adından söz ettiriyor. Fransa'nın kuzey bölgesinde bulunan hem bir yarımada hem de bir yönetim bölgesi olan Breton'da bulunan kentlerden biri olan Rennes de üniversiteleri ile öne çıkan bir öğrenci şehri olarak dikkati çekiyor. Rennes Bretagne Havalimanı, şehre yaklaşık 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanına ulaşmak isteyen yolcular, iki yöntemden birini tercih ediyor.

Otobüs

Yerel otobüsler Rennes Bretagne Havalimanı'na ulaşım için kullanılabiliyor. 57 numaralı yerel otobüs hattı ile şehir merkezinden havalimanına transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Havalimanı transferlerinde bir diğer seçeneğiniz de taksiler olacak. Dilerseniz Rennes Bretagne Havalimanı'na şehir merkezinden 20 dakikada taksiyle seyahat edebilirsiniz.

Akra Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kotoka Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kotoka Uluslararası Havalimanı

Gana, zengin maden yataklarıyla Batı Afrika’da yer alıyor. Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan ülke, altının da bu maden yataklarında yoğunlukla bulunması dolayısıyla Altın Sahili olarak da anılıyor. Gana’nın başkenti Akra ise ülkenin idari merkezi olmanın yanında sanayi, ticaret ve finans merkezi olarak da biliniyor. Ülkenin yoğunluklu uçuş trafiğinin yaşandığı Akra’nın uluslararası uçuşlarının yönetildiği Kotoka Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 2 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından otel bölgeleri, şehir merkezi ve diğer pek çok merkezi noktaya tek transfer alternatifi bulunuyor.

Taksi

Akra’da havalimanı transferlerinizi yapmak için yerel ulaşım araçları arasında tek seçeneğiniz taksiler. Taksiyle Kotoka Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine yaklaşık 7 dakika içerisinde transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.