Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Rennes - Saint Etienne uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Rennes Havalimanına Ulaşım

Rennes Bretagne Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Rennes Bretagne Havalimanı

Fransa, Avrupa Birliği'nin kurucu üyelerinden ve daha pek çok uluslararası organizasyon ve işbirliği içerisindeki ülkelerden biri olarak, ekonomi ve diplomasi alanında öne çıkan bir ülke. Bununla birlikte kuşkusuz ki dünyanın en cazip rotaları arasında yer alarak, özellikle çiftlerin vazgeçilmez romantizm merkezi olma özelliğini uzun yıllardır koruyor. Dünyanın en çok tanınan pek çok tarihi yapısından bir kısmı Fransa'da bulunuyor. Köklü tarihi ve kendine özgü kültürü ile seyahatseverlerce ilgi çekici bir ülke olan Fransa, aynı zamanda köklü üniversiteleri ile dünyanın dört bir yanından öğrencilerin tercih ettiği bir ülke olarak da adından söz ettiriyor. Fransa'nın kuzey bölgesinde bulunan hem bir yarımada hem de bir yönetim bölgesi olan Breton'da bulunan kentlerden biri olan Rennes de üniversiteleri ile öne çıkan bir öğrenci şehri olarak dikkati çekiyor. Rennes Bretagne Havalimanı, şehre yaklaşık 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanına ulaşmak isteyen yolcular, iki yöntemden birini tercih ediyor.

Otobüs

Yerel otobüsler Rennes Bretagne Havalimanı'na ulaşım için kullanılabiliyor. 57 numaralı yerel otobüs hattı ile şehir merkezinden havalimanına transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Havalimanı transferlerinde bir diğer seçeneğiniz de taksiler olacak. Dilerseniz Rennes Bretagne Havalimanı'na şehir merkezinden 20 dakikada taksiyle seyahat edebilirsiniz.

Saint Etienne Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı

Fransa, seyahat tutkunları için vazgeçilmez kültür turizmi rotalarından biri olmaya devam ediyor. Yalnızca en popüler metropolleri değil, aynı zamanda Fransa'yı oluşturan 26 yönetim bölgesinden farklı destinasyonlar da keşfedilmek üzere hayallerini süslüyor. Bununla birlikte Fransa elbette yalnızca turizm değil, sanayi ve ticaret açısından da son derece faal ülkelerden biri olarak adından söz ettiriyor. Fransa'nın en sık ziyaret edilen ülke olarak değerlendirilmesinde, iş seyahatleri ve dolayısıyla ticaretin de önemli bir etkisi gözlemlenebiliyor. Fransa'nın Rhône-Alpes yönetim bölgesinin şehirlerinden biri olan Saint-Étienne de bu şehirlerden biri. Tarih boyunca savunma sanayisinin merkezi olan şehir, zaman içerisinde maden ocakları, tekstil gibi alanlarda üretim yapmayı sürdürdü. Günümüzde optik endüstrisine hizmet veren üretim sahaları bulunan Saint-Étienne, bununla birlikte Fransa'nın diğer tüm destinasyonlarında olduğu gibi tarihi yerleriyle de dikkati çekmeyi başarıyor. Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı, şehre yapılan uçuşları karşılıyor. Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan otellere veya şehrin farklı bölgelerine seyahat etmek isteyenler için pek çok ulaşım alternatifi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet, transfer hizmetleriyle cazip transfer tecrübeleri ve en uygun fiyatları sizlere sunmaya devam ediyor. Siz de dilerseniz Aerobilet transfer hizmetlerinin her bir destinasyon için hazırladığı transfer tarifelerini inceleyebilir, transfer ekranını görüntüleyerek buradan kolaylıkla rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan şehir merkezi, transfer bölgeleri veya otelinize kadar Aerobilet'in lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla ulaşımınızı sağlayabilir, havalimanındaki uzun araç kuyruklarına takılmadan seyahatinize keyifle devam edebilirsiniz. Aerobilet destek hattı üzerinden 24 saat boyunca transfer yetkililerinden destek alabilirsiniz.

Otobüs

Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan şehir hatları otobüsleri de sizi şehir merkezine kadar götürebilir. 37 numaralı otobüsle Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan şehir merkezine gidebilirsiniz.

Tren

Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan yapacağınız transferler için bir diğer ulaşım yöntemi de demiryolu hattı. Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan trenle merkezi tren istasyonuna seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Saint-Étienne şehir merkezine gidebilmek için Saint-Étienne-Bouthéon Havalimanı'ndan taksiye binebilir ve transferlerinizi taksiyle yapmayı tercih edebilirsiniz. Havalimanından taksiyle şehir merkezine 15 dakikada transfer sağlayabilirsiniz.