Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Saarbrücken - Bogota uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Saarbrücken Havalimanına Ulaşım

Saarbrücken Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Saarbrücken Havalimanı

Almanya, köklü tarihi, uluslararası ekonomi toplulukları ve işbirliklerine olan üyeliği, eğitim ve spor gibi alanlardan öne çıkması gibi pek çok farklı yönüyle yoğun ziyaretçi çeken ülkeler arasında öne çıkıyor. Orta Avrupa’da yer alan ülke, Avrupa Birliği’nde ve Schengen Bölgesi içerisinde bulunuyor. Orta Çağ’da yaşadığı altın çağının izlerini, görkemli, barok tarzı yapıları ve göz kamaştıran ören yerlerinde taşıyor. Tüm şehirlerinde, metropollerinden kasabalara kadar tarihi dokusunu son derece özenli koruyan ülke, aynı zamanda doğal güzelliklere de sahip. Sınırdaki şehirlerinde sınır komşusu ülkelerle etkileşim halinde olan ülkenin Fransa sınırında bulunan şehirlerinden Saarbrücken de Fransızca’nın son derece yaygın olduğu ve dükkanlarında Fransızca tabelalar görebileceğiniz şehirlerden biri. Frankfurt, Lüksemburg ve Paris’e yakın olması, Saar Nehri kıyıları, tarihi binaları ve üniversitesiyle uluslararası yoğun trafik alan, turizm ve eğitim için sık sık ziyaret edilen bir şehir. Saarbrücken Havalimanı da şehrin uluslararası uçuş trafiğini yönetiyor. Şehirden yapılan havalimanı transferlerinde birkaç farklı ulaşım alternatifi öne çıkıyor.

Otobüs

Havalimanı transferleri için Saarbrücken’de tercih edilebilecek ulaşım yöntemlerinden biri şehir hatları otobüsleri. R10 otobüs hattı ile Saarbrücken Havalimanı’na transferlerinizi siz de gerçekleştirebilirsiniz.

Tramvay

Saarbrücken Havalimanı’na gitmek için tramvaya da binebilirsiniz. Saarbrücken şehir merkezinden MS1 tramvay hattıyla havalimanına transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Saarbrücken’de bulunduğunuz bölgeden havalimanı transferlerinizi sağlamak için taksi bulabilir ya da çağırabilirsiniz. Şehir merkezinden Saarbrücken Havalimanı’na 20 dakika içerisinde taksiyle transferlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bogota Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eldorado Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Eldorado Havalimanı

Adını Amerika kıtasının kaşifi Kristof Kolomb’dan alan ve Güney Amerika’da bulunan Kolombiya, kıtanın en büyük ekonomilerinden biri olarak dikkati çekiyor. 9 ülke sınırlarına yayılan Amazon Ormanları’nın bir kısmına ev sahipliği yapan, bu doğal güzelliklerin yanında turistik pek çok destinasyonu da yine topraklarında barındıran Kolombiya’nın başkenti Bogota, Güney Amerika’nın gittikçe büyüyen ve gelişen metropollerinden biri olarak biliniyor. Bu metropolün uluslararası uçuş trafiğini Eldorado Havalimanı üstleniyor. Havalimanından şehir merkezine ve otel bölgelerine yapılan transferleri sağlayan birkaç ulaşım alternatifi bulunuyor.

Otobüs

Eldorado Havalimanı’ndan transferlerinizi yerel ulaşım ağını kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Otobüsler sizi şehir merkezine ve merkezi pek çok noktaya kadar götürebilir. Ayrıca Bogota’nın yerel ulaşım ağını (SITP) web üzerinden de görüntüleyebilir, hangi otobüslerle hangi merkezi noktalara transfer sağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Taksi

Eldorado Havalimanı’ndan taksi bulabilmeniz mümkün. Transferlerinizi dilerseniz taksiyle de yapabilirsiniz. 20 dakikalık bir transfer sürecinin ardından şehir merkezine varabilirsiniz.

Uçuş Rotası

Saarbrücken Kalkışlı Uçak Biletleri