Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Saarbrücken - Budapeşte uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Saarbrücken Havalimanına Ulaşım

Saarbrücken Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Saarbrücken Havalimanı

Almanya, köklü tarihi, uluslararası ekonomi toplulukları ve işbirliklerine olan üyeliği, eğitim ve spor gibi alanlardan öne çıkması gibi pek çok farklı yönüyle yoğun ziyaretçi çeken ülkeler arasında öne çıkıyor. Orta Avrupa’da yer alan ülke, Avrupa Birliği’nde ve Schengen Bölgesi içerisinde bulunuyor. Orta Çağ’da yaşadığı altın çağının izlerini, görkemli, barok tarzı yapıları ve göz kamaştıran ören yerlerinde taşıyor. Tüm şehirlerinde, metropollerinden kasabalara kadar tarihi dokusunu son derece özenli koruyan ülke, aynı zamanda doğal güzelliklere de sahip. Sınırdaki şehirlerinde sınır komşusu ülkelerle etkileşim halinde olan ülkenin Fransa sınırında bulunan şehirlerinden Saarbrücken de Fransızca’nın son derece yaygın olduğu ve dükkanlarında Fransızca tabelalar görebileceğiniz şehirlerden biri. Frankfurt, Lüksemburg ve Paris’e yakın olması, Saar Nehri kıyıları, tarihi binaları ve üniversitesiyle uluslararası yoğun trafik alan, turizm ve eğitim için sık sık ziyaret edilen bir şehir. Saarbrücken Havalimanı da şehrin uluslararası uçuş trafiğini yönetiyor. Şehirden yapılan havalimanı transferlerinde birkaç farklı ulaşım alternatifi öne çıkıyor.

Otobüs

Havalimanı transferleri için Saarbrücken’de tercih edilebilecek ulaşım yöntemlerinden biri şehir hatları otobüsleri. R10 otobüs hattı ile Saarbrücken Havalimanı’na transferlerinizi siz de gerçekleştirebilirsiniz.

Tramvay

Saarbrücken Havalimanı’na gitmek için tramvaya da binebilirsiniz. Saarbrücken şehir merkezinden MS1 tramvay hattıyla havalimanına transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Saarbrücken’de bulunduğunuz bölgeden havalimanı transferlerinizi sağlamak için taksi bulabilir ya da çağırabilirsiniz. Şehir merkezinden Saarbrücken Havalimanı’na 20 dakika içerisinde taksiyle transferlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Budapeşte Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı

Orta Avrupa ülkelerinden Macaristan, AB, NATO, OECD gibi topluluklarda bulunan, hem diplomasi hem de turizm trafiği son derece yoğun ülkelerden biri. Özellikle özenle korunmuş tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle göz kamaştıran Macaristan’ın başkenti Budapeşte, her yıl dünyanın hemen her yerinden ziyaretçi akınına uğruyor. Bu yoğunluğu, Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı yönetiyor. Havalimanından şehir merkezine ve otel bölgelerine transferler için birkaç seçenek arasından tercih yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Budapeşte seyahatinide de eşlik etmek üzere sizleri bekliyor. Aerobilet ana sayfasında yer alan transfer sekmesine tıklayarak, buradan Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı ile otelinizi ya da transferinizi gerçekleştirmek istediğiniz transfer bölgesini seçebilir, transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Gidiş - dönüş ya da tek yön havalimanı transfer rezervasyonlarınızı buradan yapabilirsiniz. Sorularınız ve alternatif transfer talepleriniz için Aerobilet destek hattını 24 saat dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Otobüs

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için şehir otobüslerini kullanabilirsiniz. 100E ve 200E kodlu otobüslerle yapacağınız transferlerde şehrin merkezi noktalarını izleyerek gidilen güzergahlarda, gitmek istediğiniz yere yakın duraklarda inebilir, transferinizi bu şekilde ucuza getirebilirsiniz. Ucuz uçak bileti ile havalimanı transferinizi uygun fiyatlı olarak yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Taksi

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine taksiyle de gidebilirsiniz. 35 ila 40 dakika içerisinde taksiyle havalimanından şehir merkezine yapacağınız transferi tamamlayabilirsiniz.