Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

El-Vecih - Ufa uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden El-Vecih Havalimanına Ulaşım

El-Vecih Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Vecih Havaalanı

Arap Yarımadası’nda Tebük yönetim bölgesinde bulunan El-Vecih şehrine yapılan uçuş trafiğini kontrol eden El-Vecih Havaalanı, şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İç hat uçuşlarını karşılayan havaalanından genellikle Cidde ve Riyad uçuşları gerçekleştiriliyor. Şehir merkezinden ve diğer pek çok merkezi destinasyondan havaalanına ulaşımda iki seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havaalanı transferlerinin sorunsuz geçmesini sağlayan ve seyahatlerinizi planlarken ulaşımı dert etmemenizi sağlayan Aerobilet transfer hizmetleriyle El-Vecih’te de otelinizden El-Vecih Havaalanı’na rahatlıkla gidebilirsiniz. Gidiş-dönüş ya da tek yön tercih edebileceğiniz bireysel transfer tarifelerinden dilediğinizi seçebilir, rezervasyonunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Görüntüleyemediğiniz tarifeler olursa, bunun için destek hattından Aerobilet transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

Taksiyle otelinizden ya da şehrin farklı yerlerinden El-Vecih Havaalanı’na ulaşım sağlamanız mümkün. Dilerseniz taksiyle 10 dakikada havaalanına gidebilirsiniz.

Ufa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ufa Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ufa Havalimanı

Rusya, Asya ve Avrupa’nın birleştiği bölgeyi de kapsayan topraklarıyla bir Avrasya ülkesi. Dünyanın en geniş sınırlarına sahip ülkesi olarak da bilinen ülke, federal bölgelere ayrılmış olarak yönetiliyor. Tüm bu bölgeler, ağırladığı farklı etnik grupların tarihi ve kültürel zenginlikleriyle harmanlanmış birer kültür turizmi rotası olarak, farklı seyahat tecrübeleri de vadediyor. Yalnızca Çarlık Rusyası ve Sovyetler Birliği döneminden değil, aynı zamanda bu etnik grupların da tarihi ve kültürel geçmişinden izler taşıyor. Başkurt Türkleri de bu topluluklardan yalnızca biri. Başkurdistan Cumhuriyeti olarak kendilerine özel bir bölgede yaşayan Başkurt halklarının başkenti Ufa, Avrupa ve Asya’nın birleştiği bölgede yer alıyor. Bir Türk Cumhuriyeti başkenti olarak, Türk kültürünün geleneksel mimarisinden örnekler taşıyan Ufa, aynı zamanda bilim dünyasının da son derece ilgisini çekiyor. Dünyanın gözlerini Ufa’ya çeviren, dünya dışı bir teknolojiyle meydana getirildiği düşünülen Daşka taşının bu şehirde bulunması, bu bakımdan şehrin yoğun ilgi görmesini sağladı. Şehre yapılan uçuşlar Ufa Havalimanı üzerinden gerçekleştiriliyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek isteyen seyahat tutkunları, genellikle üç farklı yöntem arasından seçim yapıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Ufa’da da havalimanı transferlerinizin en lüks ve konforlu seyahat süreçlerine dönüşmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Rusya’nın ve dünyanın hemen her bölgesinde havalimanları ile oteller ve şehir merkezleri arasındaki transferlerde, yolcuların transfer standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Aerobilet transfer hizmetlerini siz de bir an önce keşfedebilirsiniz. Aerobilet resmi internet adresi üzerinden transfer sekmesine gelerek, buradan rezervasyonlarınızı yapabilir, Aerobilet mobil uygulaması ya da Aerobilet destek hattı aracılığıyla transfer yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Ufa Havalimanı’na indiğinizde, terminal binası çıkışında durakları görebilirsiniz. Buradan şehir hatları otobüsleri, sizleri şehrin farklı bölgelerine götürebilir. 101, 110 veya 110 C numaralı otobüslerden gitmek istediğiniz bölgeye göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Taksi

Ufa’daki otelinize veya Ufa’da gitmek istediğiniz diğer tüm bölgelere taksiler de sizi götürebilir. Taksiyle şehir merkezine yapacağınız havalimanı transferlerini 35 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.